5 ماد بلند پروازانه برای fallout که در حال توسعه هستند!

سری بازی‌های Fallout تاکنون بازیکنان را به میان ویرانه‌های پساآخرالزمانی شهرهایی چون واشنگتن دی.سی، لاس وگاس، کالیفرنیا، بوستن، و تپه‌های ویرجینیای غربی برده‌اند. با این حال، هنوز بسیاری مکان‌ها هستند که این سری به آنها پا نگذاشته است مثلا شما نمی‌توانید در ساحل میامی دراز بکشید و زیر نور آفتاب رادیواکتیو برنزه شوید یا به اوج برج فضایی سیاتل سر بزنید. با این حال مد سازان در تلاشند که این کارها را انجام دهند و در حال توسعه هستند.

اگر شما یک بازیکن با تجربه در خیابان‌های وگاس هستید، مگاتون را منفجر کرده‌اید، و حتی با همه ساکنان دوران پساآخرالزمانی در Fallout 76 ملاقات کرده‌اید، برای انتظار یک بازی جدید Fallout مدت زمان طولانی‌ای در پیش دارید. حتی الان که Starfield منتشر شده است، بازی بعدی بزرگ بتسدا، The Elder Scrolls 6 خواهد بود. مگر اینکه استودیوی دیگری به طور مخفیانه برای ساخت بازی بعدی Fallout استخدام شود، حداقل نیمی از یک دهه تا زمان انتشار آن باقی مانده است.

خوشبختانه، جامعه مادسازی اهدافی فراتر از مد‌های تصادفی خنده‌دار و اسلحه‌هایی که توپ بیسبال شلیک می‌کنند دارد . این مد‌های گسترده وعده تغییرات چشمگیر در بازی‌های موجود را می‌دهند، از جمله تبدیل‌های کلی با داستان‌های مخصوص خود، محیط‌ها، مأموریت‌ها، فرقه‌ها، و موسیقی. تعداد زیادی ماجراجویی‌های جدید در Wasteland وجود دارد که ما در ایکسترا گیم امیدوارکننده‌ترین آنها را در زیر معرفی کرده‌ایم.

فال اوت: لندن

زمان در دست توسعه: ۴ سال
تاریخ انتشار: ۲۳ آوریل ۲۰۲۴

ما در بازی‌های Fallout بسیاری از ایالات متحده را دیده‌ایم، اما چطور در مورد بقیه جهان است؟ Fallout: London ما را به ویرانه‌های سوخته انگلستان قدیمی و شاد می‌برد جایی که ما قصر بوکینگهام را کاوش خواهیم کرد، از چند ایستگاه مترو بازدید خواهیم کرد، و می‌بینیم که بریتانیا چگونه در دوران پساآخرالزمانی دوام می‌آورد. در این ویدیو، فرقه‌هایی را نشان داد که شامل کسانی است که لباس شوالیه‌های افسانه‌ای مانند کینگ آرتور می‌پوشند و به نظر می‌رسد که ما قادر به جابجایی با وسایلی از دوچرخه گرفته تا فیل خواهیم بود.

اگر می‌خواهید نشانه‌ای از کیفیت مد Fallout: London بدانید، به خاطر داشته باشید که چندین نفر از مادسازان این پروژه توسط بتسدا استخدام شده‌اند، بنابراین انتظار داریم که آنها بدانند چه کاری انجام می‌دهند. شما هم اکنون می‌توانید برخی از سلاح‌های این ماد را در Fallout 4 امتحان کنید، و انتشار کامل آن دور نیست. Fallout: London قرار است در ماه آوریل منتشر شود

فال اوت: کاسکادیکا

زمان در دست توسعه: بیش از ۷ سال
تاریخ انتشار تخمینی: نامشخص

Fallout: Cascadia یک مد تبدیل کامل برای Fallout 4 است که در سیاتل پس از جنگ جریان دارد. هدف آن اضافه کردن سلاح‌های جدید، فرقه‌ها، زره‌ها، شخصیت‌ها، و داستان اصلی شاخه‌ای خود است. Fallout: Cascadia در سال ۲۳۲۹ اتفاق می‌افتد، حدود ۴۰ سال پس از رویدادهای Fallout 4 و بیش از ۲۰۰ سال پس از Fallout 76. تیم توسعه‌دهنده وعده داده است که دنیایی “تقریباً دو برابر اندازه Fallout 4” ارائه دهد.

متأسفانه، تاریخ انتشار مشخصی برای Fallout: Cascadia وجود ندارد و اخبار توسعه خاصی برای این ماد وجود ندارد. آخرین نمایش محتوا در سال ۲۰۲۱ برگزار شده است. با این حال، صفحات رسانه‌های اجتماعی مد همچنان فعال هستند و چند پست در سال ۲۰۲۴ نشان می‌دهد که کار همچنان در جریان است. بخش‌هایی از Des Moines، سیاتل، جزیره Mercer، Kent و Redmond به بازی اضافه شده‌اند، همچنین برخی سلاح‌ها و زره‌های اصلی. Fallout: Cascadia حتی موسیقی متن ابزاری خود را دارد.

فال اوت: میامی

زمان در دست توسعه: بیش از ۵ سال
تاریخ انتشار تخمینی: نامشخص

Fallout: Miami ما را به جنوب ایالات متحده می‌برد. این مد شامل دو فرقه اصلی خواهد بود: “پرسه‌زن‌های عاشق خودرو” که به نام Nuclear Patriots شناخته می‌شوند و دشمنان مورد علاقه سری Fallout، یعنی Enclave. این مد همچنین دارای موسیقی محیطی خاص خود خواهد بود.

هنوز تاریخ انتشاری برای Fallout Miami اعلام نشده است، اما همانند Fallout Cascadia، تیم برخی از اجزای کوچکتر را به عنوان مدهای مستقل منتشر می‌کند (مانند تفنگ شاتگان چهار لول). در راستای مشابه، یک مد ماموریت مستقل به نام Miami Misadventures – Episode 1 در سال ۲۰۲۲ برای Fallout 4 منتشر شد.

برخلاف برخی دیگر از مدهای تبدیل کامل، Fallout Miami داستان Sole Survivor از Fallout 4 را ادامه می‌دهد، که آن را بیشتر شبیه یک DLC رسمی می‌کند.

فال اوت 4: نیو وگاس

زمان در دست توسعه: بیش از ۶ سال
تاریخ انتشار تخمینی: نامشخص

Fallout 4: New Vegas دقیقاً یک ماجرای جدید نیست – بلکه بازنگری از Fallout: New Vegas در Fallout 4 است. صرفاً انتقال محتوای New Vegas به موتور بازی جدیدتر Fallout 4 خود به خود بلندپروازانه است، اما تیم این ماد همچنین بیشتر هنر و دارایی‌های بازی را از ابتدا بازآفرینی می‌کند.

در سال ۲۰۲۳، ما چند نگاهی به کار جاری تیم Fallout 4: New Vegas انداختیم با انتشار یک تیزر پیش‌نمایش که سلاح‌های Wattz Recharger را نشان می‌داد. امیدواریم که در سال ۲۰۲۴ پیشرفت بیشتری ببینیم. با این حال، ما هنوز برآورد دقیقی از سازندگان Fallout 4: New Vegas در مورد پیشرفت پروژه نداریم. با این حال، با توجه به زمان توسعه این مدهای بلندپروازانه دیگر، انتظار نداشته باشید که به زودی منتشر شود.

سرزمین بایر پایتخت (Capital Wasteland)

زمان در دست توسعه: بیش از ۴ سال
تاریخ انتشار تخمینی: نامشخص

Capital Wasteland یک پروژه دیگر بازسازی است، با هدف آوردن بیشتر محیط‌ها و محتویات Fallout 3 به Fallout 4. این شاید بلندپروازانه‌ترین مد Fallout باشد که در حال حاضر در دست توسعه است، زیرا تیم قصد دارد تمامی تقریباً ۴۵,۰۰۰ خطوط گفتاری Fallout 3 را دوباره ضبط کند، عمدتاً برای جلوگیری از مشکلات حقوقی با بتسدا. Capital Wasteland همچنین برنامه‌هایی برای بازسازی برخی از DLC‌های Fallout 3، از جمله Point Lookout دارد.

هنوز تاریخ انتشاری برای کل مد وجود ندارد، اما تیم توسعه تقریباً ۲۰ مد کوچکتر برای انواع سلاح‌ها، موجودات، همراهان، و اقلام کارگاه منتشر کرده است. با این حال، تیم مد از سال ۲۰۲۲ هیچ ویدیوی جدیدی از پیشرفت پروژه منتشر نکرده است و حساب رسانه‌های اجتماعی پروژه نیز برای چند سالی خاموش بوده است. امیدواریم که هنوز در دست کار باشد.

پست قبلی

اخبار تولد ۶ سالگی فری فایر

پست بعدی

کاور ستاره های WWE 2K24، انواع مسابقات جدید و تاریخ انتشار آن فاش شد!!

12 نظر درباره “5 ماد بلند پروازانه برای fallout که در حال توسعه هستند!

  1. واقعاً هیجان‌زده‌ام برای Fallout: London، فکر کنید توی انگلستان بتونیم بازی کنیمممم

  2. Fallout 4: New Vegas به نظر رویایی می‌رسه، ولی من عاشق بازی اصلی بودم.

  3. آیا کسی اطلاعات بیشتری در مورد تاریخ انتشار Fallout: Cascadia داره؟ نمی‌تونم صبر کنم!!!
    لطفا اگر خبری دارید بگیدددد

  4. چقدر خوبه که می‌بینیم مدسازان چقدر به سری Fallout اهمیت می‌دن.

  5. Fallout: Miami به نظر فوق‌العاده میاد. دوست دارم ببینم چطور ساحل میامی رو نشان می‌دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید