اخبار جدید Assassin’s Creed Codename Hexe

اخبار جدید Assassin’s Creed Codename Hexe

در حالی‌ که بازی Assassin’s Creed Codename Red به عنوان بازی سری اساسینز کرید شناخته می‌ شود، اطلاعاتی درباره طرح‌ های یوبیسافت برای آینده پس از آن نیز منتشر شده است. همزمان با معرفی بازی Red در سال ۲۰۲۲، یوبیسافت از عنوان دیگری به نام Assassin’s Creed Codename Hexe نیز رونمایی کرد. این بازی در منطقه اروپای مرکزی جریان دارد و به شکار جادوگران در قرن شانزدهم می‌ پردازد. طبق گزارشات منتشر شده توسط تام هندرسون از رسانه اینسایدر گیمینگ، جزئیات جدیدی از این اثر به‌ صورت خصوصیات به بیرون درز کرده است.

با توجه به گزارش تام هندرسون، بازی Assassin’s Creed Codename Hexe یک تغییر قابل‌ توجه در رویه‌ های معمولی سری بازی‌ های Assassin’s Creed خواهد داشت. به‌ طور کلی، این بازی بیشتر بر روی روایت خطی داستان تمرکز دارد، با این‌حال برخی عناصر جهان باز نیز در آن حضور دارند. این گزاره با اطلاعات تأیید شده کمی که درباره این بازی موجود است، سازگاری دارد. معاون اجرایی و تهیه‌ کننده ارشد Assassin’s Creed در سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که Codename Hexe یک بازی نقش‌ آفرینی نخواهد بود و به‌ طور کلی، تجربه‌ ای با ابعاد کوچک‌ تر را ارائه خواهد داد.

تام هندرسون پیش‌تر ادعا کرده بود که شخصیت اصلی بازی Assassin’s Creed Codename Hexe یک جادوگر به‌ نام السا است که قدرت‌ های ماوراءالطبیعه دارد. او در گزارش جدید خود به جزئیات برخی از این توانایی‌ ها پرداخته است. بر اساس گفته‌ های او، بخشی از داستان بازی شامل تعقیب السا توسط سربازان آلمانی در یک شهر تاریک و غم‌ انگیز است. السا با استفاده از یک طلسم، روح خود را به گربه‌ ای منتقل می‌ کند و با انداختن بطری‌ ای، حواس یک نگهبان را پرت می‌ کند تا بتواند به‌طور مخفیانه از او عبور کند.

علاوه بر این، گفته می‌شود که بازی Assassin’s Creed Codename Hexe دارای یک سیستم ترس است که شباهت‌ هایی با سیستمی که در بسته الحاقی Jack the Ripper بازی Assassin’s Creed Syndicate معرفی شد، دارد.

پست قبلی

معرفی بازی پرطرفدار S.O.L Search of Light

پست بعدی

معرفی بازی اشباحی Wrath: Aeon of Ruin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید