آپدیت February 21 برای Call of Duty MW3

بازی Call of Duty MW3

توسعه‌ دهندگان بازی، Sledge hammer Games و Treyarch، جزئیات آخرین به‌ روزرسانی‌ ها را برای Modern Warfare 3 و Warzone اعلام کرده‌ اند. با اجرای این به‌ روزرسانی‌ ها در تاریخ 21 فوریه 2024، مشکلات مختلفی در هر دو بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone رفع شده و همچنین تعادل اسلحه و تجهیزات تنظیم می شود. با توجه به هواداران بازی mw3 رقابتی بسیار بزرگ، حتی به‌ روزرسانی‌ های کوچک به Modern Warfare 3 توجه زیادی جلب می‌ کند. اغلب احساس می‌ شود که هر بازیکن ایده خود را درباره بهبود بازی دارد.
Sledge hammer و Treyarch جزئیات یادداشت‌ های به‌روزرسانی برای Modern Warfare 3 و Warzone را در سایت رسمی Call of Duty منتشر کردند. اگر چه صفحات به‌ روزرسانی 21 فوریه برای فصل2، Modern Warfare 3 و فصل اول 2 Warzone شامل تنظیمات خاص مودهایشان بودند، هر دو شامل یادداشت‌ها از Ricochet Anti-Cheat بودند، پلتفرم ضد تقلبی که در سراسر فرانچایز Call of Duty به کار گرفته می‌شود. Ricochet Anti-Cheat در سال 2021 برای Call of Duty: Vanguard و Warzone راه‌اندازی شد و امروز بعد از گذشت 2 فصل روشن شد. همین مورد باعث ترس خیلی از چیتر ها شده. در این مقاله از ایکستراگیم قصد داریم به برخی از آپدیت های بازی بپردازیم:

بروزرسانی های کلی

بازی کال اف دیوتی

تیم ضد تقلبی RICOCHET یک افزایش ناگهانی از فعالیت های چیترها را دریافت و درحال پیگیری تقلب های چیتر ها در جامعه mw3. آنها در حال حاضر در آزمایش برای به‌ روزرسانی‌ های امنیتی اضافی هستند.
تایم  UAV  ها برای رادار به مدت 3 ثانیه افزاریش یافته. یکی از اصلحه هایی که خیلی ترند شده بود(mtz 556) نرف شده به گونه ای که دمیج تفنگ از 27 به 25 کاهش یافته و رنگ شلیک آن از 35 متر به 24 متر کاهش یافته. شاتگان Haymaker نیز نرف شده به گونه ای که دقت شلیک 20 درصد کاهش داشته و زمان پر کردن گلوله از 5 ثانیه به 8 ثانیه افزاریش یافته. از اسلحه های کمری به TYR میتونیم اشاره کنیم که باف شده و قدرت دویدن به اندازه 5 درصد افزایش داشته همچنین دقت تیر اندازی بهتری پیدا کرده. از باگ های بر طرف شده بازی میتوان به رفع داشتن چند پرک در عین حال بعد از برداشتن Care pack اشاره کرد همچنین باگ رد شدن از برخی از دیوار های مپ جدید رفع شده.

پست قبلی

آپدیت جدید Spider-Man 2 در راه است

پست بعدی

معرفی و بررسی بازی Last Epoch

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید