بروزرسانی جدید بازی Counter-Strike 2

بروزرسانی جدید بازی Counter-Strike 2

آخرین به‌ روزرسانی Counter-Strike 2 از سوی شرکت Valve با بهبودها و تغییرات گسترده‌ ای در بازی همراه بوده است. این بهبودها شامل افزایش قدرت سلاح Zeus و کاهش پاداش کشتن با سلاح XM1014 می‌ شود. از جمله تغییرات دیگر می‌ توان به امکان تغییر دستهای نشانه‌ گیری اشاره کرد که می‌ توان آن را قبل از شروع بازی تنظیم کرد یا با فشردن دکمه H به‌صورت موقت تغییر داد.

در منوی خرید نیز تغییرات مهمی اعمال شده است؛ از جمله پنل سلاح‌ های رهاشده که تمام سلاح‌ های رهاشده توسط تیم شما در منطقه خرید نمایش داده می‌ شود و می‌ توانید آن‌ ها را مستقیماً برداشت کنید. همچنین قسمت بالا و راست حداقل میزان پول در دور بعدی را نشان می‌ دهد تا بتوانید خریدهای خود را مطابق آن تنظیم کنید.

در مجموعه نقشه‌ های Active Duty، Dust 2 به بازی بازگشته و Overpass از آن حذف شده است. همچنین چندین نقشه دیگر مانند Inferno نیز تغییراتی داشته‌ اند. جزئیات کامل این آپدیت را می‌ توانید در لینک منبع مطالعه کنید. Counter-Strike 2 هم‌ اکنون به‌ صورت رایگان از طریق فروشگاه استیم بر روی پلتفرم پی‌سی در دسترس است. این بازی از زمان عرضه نظرات متضادی از سوی بازیکنان دریافت کرده است.

پست قبلی

معرفی بازی سامورایی Sclash

پست بعدی

بازی Game Of Thrones در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید