رمزهای بازی DOOM 4

DOOM 4 چهارمین نسخه از سری بازی های DOOM (رستاخیز) است که تجربه یک شوتر اول شخص بسیار اکشن و جذاب را برای پلیرها به ارمغان می آورد، بازی doom 4 توسط بتزدا در سال 2016 منتشر شد و بوسیله آی دی سافتور توسعه یافته است.شما در این بازی در نقش DOOM SLAYER به مقابله با موجودات جهنمی که از طریق پورتالی پا به جهان گذاشته اند می پردارزید که در این مسیر با مبارزه هایی خونین و هیجان انگیز روبه رو می شوید.

شما در بازی DOOM 4 به گجت ها و سلاح های گوناگونی می توانید دست یابید ولی اگر عطش بسیار زیادی برای داشتن این ابزار دارید می توانید از رمزها یا کد های تقلب این بازی استفاده کنید تا به راحتی صاحب ویژگی های مختلف و اسلحه های متفاوت بشوید. در ادامه در ایکستراگیم به این رمزها و نحوه اجرای آنها می پردازیم.

بازی ِDoom 4

نحوه اجرای رمزهای DOOM 4

 برای اجرای این رمزها در نخست شما باید با استفاده از کلید های ~ + Ctrl + Alt رمز خوان بازی را فعال کرد. نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد این است که رمز های بازی باعث می شوند که تروفی ها و اچیومنت ها سیو نشوند پس هنگام استفاده از آنها آگاه باشید.

بازی ِDoom 4

لیست رمزهای DOOM 4

  • idfa : ارتقاع سلامتی/ زره/ مهمات
  • iddt : آشکار شدن آیتم ها و مناطق پنهان
  • iddqd : سلامتی نا محدود
  • idkfa : بیشترین میزان ارتقای سلامتی، زره، مهمات، ظرفیت اسلحه، مدهای اسلحه و لباس‌ها
  • idka : دسترسی به همه سلاح ها و مدهایشان
  • idgk : توانایی کشتن همه‌ی دشمنا با استفاده از Glory Kills
  • ida : دسترسی به تمام اسلات ها و لباس ها

 

بازی ِDoom 4

اکشن و هیجان بی وقفه را با بازی DOOM 4 و رمزهایش تجربه کنید!

بازی DOOM 4 پر از ماجراجویی های شگفت انگیز و گیم پلی پر رنگ و لعاب است که شما را ساعت ها مجذوب می کند شما با استفاده از رمز های بازی نیز می توانید خیلی سریع به تجهیزات بسیار خفن و جذاب دست یابید و حتی قابلیت های خود را ارتقاع دهید و از سلاخی شیاطین جهنم به وجد بیاید. اگه به دنبال گیمی پر از اکشن و هیجان هستید حتما به سراغ بازی Doom 4 بروید.

بازی ِDoom 4
پست قبلی

کد و رمزهای بازی Stronghold Crusader 1

پست بعدی

رمزهای بازی Grand Theft Auto IV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید