تاریخ عرضه بازی Dragon Age: Dreadwolf

تاریخ عرضه بازی Dragon Age: Dreadwolf

نسخه جدید و پرطرفدار بازی در نقش‌آفرینی فانتزی Dragon Age: Dreadwolf، پس از موفقیت بازی Dragon Age: Inquisition از سال 2014 در حال توسعه بوده و با دریافت جوایز و امتیازات بالا از سوی منتقدان و تحسین مخاطبان روبرو شده است. اولین تاریخ عرضه‌ی این بازی Dragon Age: Dreadwolf برای ماه مارس 2024 اعلام شده بود، اما به نظر می‌رسد که ما باید حداقل یک سال دیگر منتظر بمانیم تا این بازی را تجربه کنیم. طبق گزارش جدید وبسایت یوروگیمر، منتشر شده در فاصله‌ای نه چندان بزرگ از گزارش مالی EA، انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf برای انتهای سال مالی جاری EA، یعنی 31 مارس 2025، برنامه‌ ریزی شده است. این گزارش همچنین اشاره می‌کند که Dragon Age: Dreadwolf یکی از پروژه‌هایی است که در دست ساخت هستند و در همین سال باید منتشر شود.

تا به امروز، BioWare به جز انتشار یک تریلر سینمایی کوتاه، اطلاعات زیادی از بازی منتشر نکرده است. اما توسعه‌دهندگان بازی تایید کرده‌اند که لوکیشن بعدی بازی جدید Thedas خواهد بود. همچنین، بخشی از گیم‌پلی بازی تقریباً یک سال پیش توسط یک پلی‌تستر ناشناس فاش شده بود.

به‌نظر می‌رسد که BioWare برای تولید بازی Dragon Age 4 الهام خود را از بازی God of War سال 2018 گرفته است، که این موضوع در کلیپ‌های لورفته به خوبی قابل مشاهده است. شایعات نشان می‌دهد که بازیکنان مستقیماً قابلیت کنترل اعضای گروه را ندارند، اما می‌توانند آن‌ها را وادار به اجرای توانایی‌های خاص کنند. البته، این ویژگی هنوز برای پلی‌تسترها در دسترس نیست.

در حال حاضر، BioWare تاریخ مشخصی برای انتشار بازی Dragon Age: Dreadwolf اعلام نکرده است. این استودیو در دسامبر 2023 تیزری از بازی Dragon Age: Dreadwolf منتشر کرد که در آن برخی از مکان‌های قابل‌کاوش نشان داده شد. همچنین، توسعه‌دهنده تایید کرد که رونمایی کامل از بازی در تابستان 2024 خواهد بود. در پایان، شما می‌توانید نظرات خود را در مورد این مسائل را با زومجی و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

پست قبلی

داستان بازی  Shadow of the Tomb Raider

پست بعدی

بررسی بازی Shadow of the Tomb Raider + تصاویر و گیم پلی بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید