معرفی Class های Dragons Dogma 2

معرفی Class های Dragons Dogma 2

برای تسلط بر Class (نوع هیرو) انتخابی خود در بازی Dragons Dogma 2، شما باید دشمنان خطرناک را شکست دهید و کوئست‌ ها (ماموریت ها) را تکمیل کنید تا Dcp (تخصص) مورد نیاز برای ارتقا و کسب مهارت‌ های اسلحه، مهارت‌ های اصلی و افزوده‌ ها را بدست آورید. به علاوه افزوده‌ هایی که از شغل خود کسب کرده‌ اید می‌ توانند برای هر کلاس دیگری که به آن تغییر دهید فعال شوند. با ملاقات و به دست آوردن صمیمیت با Maisters در سراسر جهان، شما همچنین کلاس های جدید را باز کرده و مهارت‌ های قوی‌ تری را برای هر کدام از آن‌ ها آزاد میشود را به دست می‌ آورید. در این قسمت از ایکستراگیم به معرفی Class های Dragons Dogma 2 میپردازیم.

معرفی Class های Dragons Dogma 2

شما می‌ توانید هنگام ایجاد شخصیت در بازی Dragon’s Dogma 2 از چهار دسته بندی انتخابی شروع کنید. این دسته بندی ها شامل جنگجو، کماندار، دزد و جادوگر هستند که هر کدام با نقاط قوت، ضعف‌ ها، سبک بازی خود و قابلیت سرکوب هیولاهای بزرگ را شامل میشوند.

Fighter

 Dragons Dogma 2 Class

جنگجو یک Class ساده برای Arisen و Main Pawn است. جنگجو ها یک کلاس مبارزه نزدیک هستند که در مبارزات نزدیک و دفاع برتری دارند. آن‌ ها می‌ توانند با اسلحه‌ ها و سپرهای یک دستی خود وارد جنگ شوند، توجه دشمن را به خود جلب کنند و هم‌ زمان حملات مهم خود را آزاد کنند و ضربات شدید را بازتاب دهند. جنگجوها همچنین توانایی زیادی در وارد کردن آسیب به دشمنان خسته‌ شده با استفاده از مهارت empale و نقاط ضعف هیولا های کوبیده شده دارند.

Archer

 Dragons Dogma 2 Class

کماندار یک Class برای Arisen و Main Pawn است که در تحمل آسیب ناشی از فاصله دور به دشمنان با کمان قوی خود برتری دارد. به عنوان یک کماندار، شما می‌ توانید هنگام حرکت کمان خود را شلیک کنید، یک دسته تیر را به هدف خود شلیک کنید و هدف خود را زخمی کنید تا شلیکی کامل به نقاط ضعف دشمنان داشته باشید. با استفاده از ابزار ها و مهارت‌ های ویژه‌ ای، کماندار ها همچنین می‌ توانند انواع ضعف‌ ها را به دشمنان بی افزایند و آن‌ ها را به حمله قوی تر از پا در آورند.

Thief

 Dragons Dogma 2 Class

Class دزد در Dragons Dogma 2 یک کلاس مبارزه نزدیک برای Arisen و Main Pawn است که بر سرعت و چابکی تکیه می‌ کند تا از ضربات دشمنان دوری کند در حالی که در لحظه‌ ای چشم بر هر قسما از دشمن وارد و آسیب خود را می‌ زند. مسلح با خنجر ها و یک مجموعه گسترده از مهارت‌ ها، دزدان می‌ توانند با محیط خود ادغام شوند، از NPC ها دزدی کنند، چاشنی های پودر را منفجر کنند، دشمنان را با طناب‌ های دار نابود کنند و زمانی که یک دشمن متزلزل یا کوبیده می‌ شود آن‌ را نابود کنند.

Mage

 Dragons Dogma 2 Class

Class جادوگر در بازی Dragons Dogma 2 یک کلاس دوربرد برای Arisen و Main Pawn است که قدرت های جادویی را برای میج ها با عصایشان برای کمک و حمایت از هم‌ دستان و نابود کردن دشمنان با آسیب های قوی آماده میکند. جادوگران باید جادو های قوی خود را قبل از آزاد کردن آن‌ ها آماده کنند که ممکن است کمی زمان ببرد. با این حال با کمک یک جادوگر دیگر که همان جادو را قرار دهد می‌ توانند به طور مشترک به سرعت بیشتری جادو را آماده کنند. جادوگران همچنین توانایی طولانی برای باف کردن منافع عنصری به اسلحه‌ های اعضای گروه خود را کسب کنند، که آن‌ ها را یک کلاس ضروری برای حضور در گروه شما الزامی می‌ سازد.

پست قبلی

معرفی بازی Chrono Odyssey

پست بعدی

معرفی بازی Blue Prince

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید