DLC جدید Dying Light 2

بازی Dying Light 2

توسعه‌ دهنده بازی Dying Light 2، یعنی Techland، همیشه به طرفداران خود گوش داده است. وقتی که آن‌ ها می‌ خواستند تجربه شب را در بازی همانند بازی اول ترسناک‌ تر احساس کنند، Techland آن را ترسناک‌ تر کرد. وقتی که طرفداران بهبود های پارکور را می‌ خواست، تیم توسعه دهنده بازی آن را فیزیکی‌ تر کرد. وقتی که طرفداران می‌ خواستند خشونت درون بازی وحشتناک‌ تر باشد، Techland آن را بیشتر خشن کرد. جهت‌ دهی Dying Light 2 همیشه تحت تأثیر ایده طرفداران بوده است، اما شاید هیچ چیز نشان دهنده این موضوع بیشتر از انتشار بسته بازسازی شده Dying Light 2 Stay Human – Reloaded Edition همزمان با انتشار به‌ روزرسانی وعده‌ شده بازی با نام Firearms Update روز ۲۲ فوریه نباشد.
همانطور که بسیاری از طرفداران می‌ دانند، Dying Light 2 به عنوان یک بازی، فقط با سلاح‌ های دستی طراحی شده بود. با این حال، زمانی زیادی طول نکشید که گیمرها خواستار اضافه کردن اسلحه‌ های گرم شدند و سپس Techland تأیید کرد که در حال کار بر روی این افزودنی است. به عنوان چیزی که توسط کارگردان مجموعه، تیمون اسمکتالا، توصیف شده است این چالشی بزرگ در زمینه ساخت دنیا بازی بود زیرا اسلحه‌ های گرم به طور موثر از دنیای بازی حذف شده بودند، و این بدان معنا بود که این به‌ روزرسانی به یک جهت‌ دهی داستانی نیاز داشت، نه فقط یک جهت‌ دهی بازی و در انتهای آن به روزرسانی های پی در پی را شامل میشد تا باگ های آن بر طرف شود. با این حال، به نظر می‌ رسد که انتظار ارزش آن را خواهد داشت.
با انتشار به‌ روزرسانی اسلحه‌ ها در کنار نسخه بازسازی شده Dying Light 2 Stay Human در تاریخ ۲۲ فوریه، بازیکنان قادر خواهند بود تمامی این آیتم ها را بررسی کنند. این نسخه جدید شامل تمامی محتویات جدیدی است که تا کنون به بازی افزوده شده است، از جمله پک الحاقی Bloody Ties برای Dying Light 2، و همچنین از به‌ روزرسانی اسلحه‌ ها نیز پشتیبانی می‌ کند. اندازه کامل به‌ روزرسانی اسلحه‌ ها هنوز مشخص نشده است، اما همانطور که طرفداران می‌ بینند در ویدئو توییت شده شرکت میبینند، به نظر می‌ رسد حداقل یک تفنگ شاتگان، یک تفنگ تک‌ تیرانداز و یک اس‌ام‌ جی وجود دارد. همچنین اسمکتالا اظهار کرده است که تیم به بهبود های مورد نیاز در به‌ روزرسانی اسلحه‌ ها ادامه خواهد داد، که این مجدد تعهد استودیو به طرفداران خود را نشان می‌ دهد.

پست قبلی

نسخه دمو Dragons Dogma 2 بزودی منتشر میشود

پست بعدی

بتل رویال Terminator در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید