بررسی بازی EA Sports FC 24 + تصاویر و گیم پلی بازی

بررسی بازی EA Sports FC 24 + تصاویر و گیم پلی بازی
EA Sports FC 24
EA Sports FC 24

نظرات درباره بازی EA Sports FC 24 گوناگون است. این بازی تغییرات زیادی را ایجاد کرده است که در برخی موارد به عنوان تحولات بزرگ قابل توجه هستند. در زمینه ظاهر بازی، تغییراتی انجام شده است که البته به طور کلی هنوز احساس می‌شود که از پایه‌های بازی فیفا استفاده می‌شود و تغییرات اساسی ندارد. بازی EA Sports FC 24 همچنان به عنوان یک بازی هیجان‌انگیز و جذاب در دنیای فوتبال شناخته می‌شود. یکی از تغییرات مهم این بازی، معرفی تکنولوژی جدیدی به نام Hypermotion V است که انیمیشن‌ها را واقع‌گرایانه‌تر می‌کند. با این حال، این تغییرات به طور کلی نسبت به نسخه‌های قبلی فیفا بیشتر به نظر می‌رسد یک به‌روزرسانی است تا یک تحول انقلابی. گیم‌ پلی بازی FC 24 به نسبت نسخه‌های قبلی بهتر شده است، به ویژه در سیستم دفاعی و حمله کردن. تاثیر شما بر روی حمله کردن در بازی بیشتر شده است و بازیکنان احساس می‌کنند که دارای کنترل بیشتری هستند. اما تغییراتی که در این بازی دیده می‌شود، بعد از مدتی به عنوان قسمتی از تجربه عادی می‌شوند و احتمالاً در نسخه‌های آینده نیز تغییر خواهند کرد.
الکترونیک آرتز در بازی EA Sports FC 24 تلاش کرده است که از لحاظ ظاهری تغییراتی اعمال کند. این بازی به طرزی متفاوت از فیفا، با منوهای جدید و کلاسیک‌تر، اما بدون ایجاد گمراهی یا فراموشی از سابقه فراهم می‌آید. این تلاش از سوی سازندگان نشان می‌دهد که برای ارتقاء تجربه کاربری، به طور جدی به جزئیات اهمیت می‌دهند.بازی FIFA 24 از لحاظ گرافیکی به خوبی عمل نموده و تجربه بصری مطلوبی را فراهم می‌کند. انتقال هزاران انیمیشن مختلف از هایپرموشن V، بازیکنان را به دنیای واقعی می‌کشاند و حرکات وینیسیوس جونیور و ارلیگ هالند، همگی به واقعیت نزدیک هستند. این بازی، همچنان به عنوان یک عنوان فنی و بصری برتر، به ویژه در نسخه‌های نسل نهمی و پی‌سی، شناخته می‌ شود.

بخش آلتیمیت تیم در بازی FC 24 تحولات زیادی را تجربه کرده است. علاوه بر تغییرات در منوهای Pay to Win، بازیکنان اکنون با مکانیک‌های جدید، به ویژه المان‌های RPG، آشنا می‌شوند. اضافه شدن بخش Evolution به بازی امکان ارتقاء ویژگی‌های بازیکنان با توجه به پلی‌استایل آن‌ها را فراهم می‌کند. هر بازیکن از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که بازیکنان می‌توانند آن‌ها را ارتقا دهند، این تغییرات نشان از تلاش برای ارائه تجربه عمیق‌تری دارد. همچنین، اضافه شدن ترکیب‌های جدیدی از بازیکنان زن به تیم‌ها امکان ساخت ترکیب متوازنی از بازیکنان مرد و زن را فراهم می‌کند. این تغییرات نشان از توجه ویژه‌ای به این بخش اصلی بازی دارد که منبع اصلی درآمد و لایوسرویس فیفا است.

تصاویر محیط فوتبال 24

EA Sports FC 24
پست قبلی

بررسی بازی WWE 2k24 + تصاویر و گیم پلی

پست بعدی

بررسی بازی Dying Light 2 + تصاویر و گیم پلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید