همکاری دیزنی و Epic Games

epicgames

دیزنی یک سهام به ارزش 1.5 میلیارد دلار در شرکت Epic Games خریداری کرده است و با این شرکت همکاری کرده تا یک دنیای جدید و گسترده و پایدار بسازد و همچنین از این زمان به بعد تمام آپدیت های بازی زیر نظر دیزنی انجام میشود و به طرفداران این اثر اجازه دهد “با شخصیت‌ها و داستان‌های مورد علاقه‌شان از دیزنی، پیکسار، مارول، جنگ‌ ستارگان، آواتار، بیشتر بازیها، در یک دنیای جادویی کنار همدیگر به بازی بپردازند. این خبر در جریان 101  سالگی دیزنی اعلام شد و قرار شد این تجربه جدید که با موتور Unreal Engine ساخته می ‌شود، به بازیکنان امکان دهد که مپ مورد علاقه خود را ساخته و هر جور که بخواهند در دنیای دیزنی زندگی کنند.
به گفته مدیر عامل دیزنی “روابط جذاب جدید ما با Epic Games، برندهای و مجموعه‌های دوست ‌داشتنی دیزنی را با فورتنایت، که بسیار محبوب است، در یک جهان بازی و سرگرمی تحولی ترکیب می‌ کند و این نشان می‌ دهد که دیزنی بزرگترین ورود همیشه به دنیای بازی را داشته و فرصت‌ های قابل توجهی برای رشد و گسترش ارائه می‌ دهد. ما نمی‌ توانیم منتظر باشیم تا طرفداران تجربه داستان‌ها و دنیاهای دیزنی که دوست شان دارند، را به روش‌ های نوآورانه تجربه کنند. دیزنی یکی از اولین شرکت‌ هایی بود که به پتانسیل این باور داشت که دنیا های خود را با ما در فورتنایت ادغام کند و از موتور Unreal Engine در تمام پلتفرم های خود استفاده کند”. به گفته تیم اسوینی، مدیر عامل و بنیان‌گذار اپیک گیمز “اکنون ما در حال همکاری برای ساخت چیزی کاملاً جدید هستیم تا یک اکو سیستم پایدار، باز و هماهنگ کننده بسازیم که دنیای دیزنی و فورتنایت را به هم متصل کند.”
حال اپیک گیمز و دیزنی در یک قرار داد کاری اعلام کردند که در فستیوال جهانی فورتنایت یا دیزنی لند اخبار جدید تری را از پروژه خود اعلام میکنند همچنین مپ زیر دنیای جدید فورتنایت را به نمایش میگذارد که پر از ایونتها و جایزه های مختلف است.

fortnite

تریلر فصل جدید Fortnite

پست قبلی

بازی های رایگان مورد انتظار

پست بعدی

رقابت Xbox و Play station

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید