معرفی بازی Forever Skies

معرفی بازی Forever Skies

Forever Skies یک بازی ماجراجویی و تلاش برای زنده ماندن است که توسط استودیو بازی‌ سازی Funventure توسعه یافته است. در این بازی شما در نقش یک بازمانده از یک فاجعه فضایی به نام The Collapse قرار می‌ گیرید و باید در جهت زنده ماندن و جستجو برای یافتن راه خروج از این شیوع ویرانگر، به یک سفر ماجراجویانه و خطرناک بپردازید. در این سفر شما با موجودات عجیب و خطرناک روبرو خواهید شد و باید از منابع موجود استفاده کرده و با ابزارها و تجهیزات خود، مخاطرات را پشت سر بگذارید.

Forever Skies با گرافیک‌ های زیبا و محیط‌ های متنوعی که باید کاوش کنید، تجربه‌ ای جذاب و هیجان‌ انگیز از جهان علمی تخیلی را ارائه می‌ دهد. این بازی برای کامپیوترهای شخصی منتشر شده و با مراحل چالش‌ برانگیز و داستانی گوناگون، بازیکنان را به یک سفر فراموش نشدنی می‌ برد.

تماشای آخرین تریلر Forever Skies که با بروزرسانی Airship Gardening نامیده می شود. این بروزرسانی فصل بعدی داستان را به همراه دارد، یک مکان جدید نیمه‌ باز در زیر زمین، قابلیت ایجاد باغ‌ های خود کفایی درون هواپیماهای بازیکنان برای بهبود بقای آنها در صحرای ویران شده اکولوژیکی، سیستم ساختمانی را با عناصر زیست‌ سازگار گسترش می‌ دهد که با آنها می‌ توان هواپیما را ارتقا داد و موارد دیگری را نیز شامل می‌ شود.

تریلر بازی Forever Skies

پست قبلی

معرفی و آپدیت بازی SteamWorld Build

پست بعدی

معرفی بازی ماجراجویی ASTRA: Knights of Veda

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید