بازگشت شخصیت Midas به Fortnite

بازگشت شخصیت Midas به Fortnite

Fortnite یک‌ بار دیگر با جلب توجه زیادی به سراغ پلیر ها آمده و شخصیتی محبوب را دوباره به بازی بر میگرداند. به نظر می‌ رسد که میداس به جزیره بازی بزودی برمیگردد است. این دعوت به بازگشت بر روی حساب رسمی فورتنایت ایکس/توئیتر منتشر شده است. توییت این‌گونه است: بازگشت میداس و همراه با تصویری از او که به سمت دری گام می‌ زند با دو جسد کنار او این ابهام است که بازگشت او چه تأثیری خواهد داشت اما بر اساس عکس واضح است که با رویداد های این فصل مرتبط خواهد بود.

اما با تشکر از شیینا، یک خالق محتوای معروف Fortnite، اطلاعات بیشتری درباره انتظارات بازیکنان از میداس در آینده در دسترس است. به گفته‌ ی او آپدیت فردا شامل فایل‌ هایی مربوط به لیستی از اقلام و رویداد های بازی است، اکثر یا تمامی آن‌ ها به احتمال زیاد توسط جامعه دیتا مایند استخراج خواهند شد، همانطور که همیشه اتفاق می‌ افتد. بر اساس گفته‌ های شیینا این شامل مواردی مانند حالت زمین آتشین و موارد دیگر است.

برای کسانی که آگاه نیستند، میداس ابتدا در Fortnite در طول فصل دوم معرفی شد. او آخرین اسکینی بود که بازیکنان می‌ توانستند برای آن بتل پس خود را به دست آورند. از آن زمان به بعد، او به شکل‌ های مختلفی به فورتنایت بازگشته است که می‌ توانستند از فروشگاه اقلام خریداری شوند. او پس از تلاش برای رهایی از دایره‌ی طوفان در فصل دوم در داستان بازی مرد و از آن زمان به عنوان یک روح در طول یک رویداد هالووین دیده شده است. با این حال تصویری که اپیک ارسال کرده او را در حال قدم زدن به سمت همان نور سبز درخشان نشان می‌ دهد که در سراسر زیر زمین در نقشه‌ ی فعلی فورتنایت دیده می‌ شود. بنابراین به نظر می‌ رسد که مرگ تنها چیزی هست که در جهان فورتنایت اتفاق نمی افتد و همیشه شخصیت ها بر میگردند.

پست قبلی

معرفی شخصیت Derek jeter در MLB The Show 24

پست بعدی

اخبار جدید TMNT: Mutants Unleashed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید