بازی G.I.Joe در دست ساخت است

بازی G.I.Joe در دست ساخت است

شرکت Hasbro به توسعه بازی AAA جدید از سری G.I. Joe توسط تیم سازندگان سابق بازی Batman: Arkham Asylum پرداخته است. این شرکت، که با موفقیت بی‌ سابقه از انتشار بازی Baldur’s Gate 3 برخوردار بوده است، تصمیم گرفته است تا فعالیت خود را در بازار توسعه بازی‌ های ویدیویی AAA گسترش دهد. با توجه به اینکه تیم Larian در حال توسعه آی‌پی خود به‌عنوان پروژه آینده است، Hasbro در حال مذاکره با چندین شریک خارجی متقاضی برای توسعه بازی Baldur’s Gate 4 می‌باشد. همچنین، استودیو Archetype Entertainment، که به Hasbro تعلق دارد، در حال توسعه بازی AAA علمی-تخیلی با نام Exodus است.

دن ایوب، مدیر توسعه محصولات دیجیتال شرکت Wizards of the Coast که نیز به Hasbro تعلق دارد، در یک مصاحبه جدید به جزئیاتی از پروژه بزرگ دیگر این شرکت اشاره کرد. او اعلام کرد که استودیو Atomic Arcade، یکی از تیم‌های داخلی AAA شرکت Hasbro که در کارولینای شمالی فعالیت می‌کند، در حال توسعه بازی جدید G.I. Joe با محوریت شخصیت Snake Eyes است. Hasbro امیدوار است که این بازی بتواند دوباره سری G.I. Joe را به اوج بازگرداند.

ایوب درباره این پروژه اظهار داشت با وجود اینکه Snake Eyes آی‌پی جدیدی نیست، اما امیدواریم که با این پروژه، G.I. Joe را دوباره به زنده‌ای بیاوریم. ما قصد داریم با این پروژه تازه‌ای را خلق کرده و تجربه‌ای جدید نسبت به کارهای قبلی خود در صنعت بازی‌های ویدیویی ارائه دهیم.

پست قبلی

کدهای تقلب و رمزهای بازی Sims 4

پست بعدی

فروش بی نظیر بازی Ghost of Tsushima

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید