جشنواره گیم پس Xbox

جشنواره گیم پس Xbox

مایکروسافت با ارائه بازی‌ های Grounded، Pentiment و Hi-Fi Rush بر روی پلتفرم‌ های رقیبش، رویکرد جدیدی را اتخاذ کرده است. علاوه بر این بازی‌ ها، بازی Sea of Thieves در تاریخ ۱۱ اردیبهشت (۳۰ آوریل) به دسترس کاربران پلی استیشن 5 خواهد رسید. ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت، اعلام کرده است که بازی‌ های بیشتری از ایکس باکس به پلتفرم‌ های دیگر منتقل خواهند شد.

همچنین، نادلا به موفقیت عرضه بازی‌ های ایکس باکس روی کنسول‌ های دیگر اشاره کرده و اظهار داشته است در اوایل این ماه، هفت بازی ما در میان ۲۵ بازی برتر فروشگاه پلی استیشن قرار گرفتند، که این تعداد بیشتر از آثار ناشران دیگر است.

وی ادامه داده و گفت ما به توسعه بازی‌ های خود روی دستگاه‌ های بیشتر تمایل داریم تا بتوانیم این آثار را برای بازیکنان دیگری در دسترس قرار دهیم. این رفتار مایکروسافت به عنوان یک آزمایش اصلی در نظر گرفته می‌ شود که ممکن است به انتشار بازی‌ های بیشتر ایکس باکس بر روی پلتفرم‌ های دیگر منجر شود و بسیاری از آن‌ ها را برای کاربران پلی استیشن در دسترس قرار دهد. از سوی دیگر، فیل اسپنسر، مدیرعامل بخش گیمینگ مایکروسافت، از رد کردن احتمال عرضه بازی‌ های انحصاری ایکس باکس مانند Starfield و Indiana Jones and the Great Circle بر روی پلی استیشن 5 خودداری کرده است.

پست قبلی

بازی Game Of Thrones در راه است

پست بعدی

بازی جدید کپکام با نام The Descendants

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید