اخبار جدید GTA 6 بهترین بازی Rockstar

اخبار جدید GTA 6 بهترین بازی Rockstar

هنگامی که بازی Grand Theft Auto 6 بهترین بازی Rockstar سرانجام منتشر می‌ شود، کار قبلی Rockstar با بازی Red Dead Redemption 2 ممکن است به شکلی هیجان‌ انگیز و طولانی مورد انتظار به پایان برسد. GTA 6 قرار است بزرگترین انتشار بعدی Rockstar باشد. با وجود شایعاتی که توسعه بازی GTA 6 به تاخیر افتاده است، عنوان آینده‌ ی Rockstar همچنان یکی از بزرگترین انتشارها خواهد بود، مهم نیست که زمان عرضه آن چه زمانی باشد. انتظار طولانی برای GTA 6 تئوری‌ ها و اظهارات مختلفی را به ارمغان آورده است، اما یک تئوری که ارتباط اسطوره‌ ای سطح Guarma از Red Dead Redemption 2 با بازی بعدی GTA را پیوند می‌ دهد، هنگام عرضه بازی نهاییاً حل خواهد شد.

در Red Dead Redemption 2 تقریباً بی‌ شمار لحظات فوق‌ العاده و جالب وجود دارد، اما یکی از خاطره‌ انگیزترین و معمایی‌ ترین لحظات بازی با معرفی سطح Guarma یک جزیره استوایی در کارائیب است. بیشتر ماموریت‌ های فصل پنج در این جزیره انجام می‌ شود، اما یک‌ بار این فصل بازی به پایان رسید، به Guarma دیگر باز نمی‌ گردید. حتی اگر بازیکنان بخواهند، نمی‌ توانند به این مکان بازگردند. این یک لحظه کوتاه و تصادفی است، اما همچنین یک منطقه بسیار زیبا و هیجان‌ انگیز برای کاوش است، به دلیل گیاهان استوایی و محیط جزیره‌ ای آن جز بهترین لحظات بازی است.

تئوری اصلی درباره Guarma این است که این یک آزمایش توسعه مخفی برای GTA 6 بوده است. با اینکه GTA 6 در شهر Vice City، تعمیرگاه مایامی درون داستان بازی قرار دارد، اما شایعاتی که مدت‌ هاست بر زبان می آید این است که، Guarma فقط یک راه برای توسعه‌ دهندگان Rockstar برای آزمایش ایده‌ ها برای GTA 6 و محیط بازی بوده است. از زمانی که مجموعه GTA به Vice City بازگشته است، مدتی طول کشیده است، بنابراین منطقی است که توسعه‌ دهندگان بخواهند تجربه ساخت یک مکان استوایی معقول را داشته باشند.

اگرچه هرگز تایید نشده است که اضافه شدن Guarma به Red Dead Redemption 2 در واقع یک زمین بازی مخفی برای توسعه‌ دهندگان Rockstar بوده است، اما انتشار GTA 6 در نهایت تئوری‌ ها را به پایان می‌ رساند. شایعات درباره Guarma اینقدر بزرگ شده است که وقتی GTA 6 منتشر می‌ شود، تقریباً احساس خواهد شد که پایان یک دوره است، اما به وضوح نگاه میتوانید شباهتی که دو محیط Guarma و Vice City دارند را حس کنید و متوجه وابستگی این دو بازی شوید.

پست قبلی

معرفی بازی اکشن Like a Dragon: Infinite Wealth

پست بعدی

معرفی بازی فضایی Falling Frontier

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید