بهترین ترکیب تک نفره در Helldivers 2

در این مقاله از ایکستراگیم سعی داریم بهترین روش برای تک نفره بازی کردن در دنیای Helldivers 2 را معرفی کنیم. بازی Helldivers 2 به صورتی است که تجربه قشنگتری را برای شما با دوستانتان نسبت به مود تک نفره ایفا میکند ولی همچنان امکان اجرای عملیات تنهایی در Helldivers 2 از Arrowhead Game Studios وجود دارد. نکته مهم این است که بازیکنان دیگر نمی‌ توانند برای تکمیل ساختار خود به شما کمک کنند و بقای شما یک جنبه مهم‌ تر از لود اوت شما می‌ شود. خوشبختانه، در آرسنال(تیم) خیلی گزینه‌ های خوبی برای در نظر گرفتن وجود دارد. اگر چه آسان‌ تر است با نیروهای محافل مبارزه کرد، اما ایده این است که بتوانید به تنهایی با دشمنانی مانند Hulk، تانک‌ها یا Bile Titan مبارزه کنید. برای کسانی که امیدوارند فقط این کار را انجام دهند و همچنان برتری پیدا کنند، این راهنمایی درباره بهترین ساختار تک‌نفره در Helldivers 2 بسیار مفید خواهد بود.
ایده انجام یک ماموریت به تنهایی نیازمند یک تغییر در لود اوت است. اولویت دیگر برای پاک کردن تمام اهداف روی نقشه مانند لانه‌ ها و موارد مشابه نخواهد بود، بلکه، انتخاب مبارزات خود، با دقت و دانستن زمان مناسب برای بازگشت به فرصت مطلوب است. هنوز هم فرصت‌ هایی برای شکست هدف‌ های بحرانی وجود خواهد داشت در حالی که شما از نقشه عبور می‌ کنید، اما دانستن زمان عدم مشارکت بهترین انتخاب خواهد بود. این ساختار همه این شرایط را برآورده می‌ کند، اما چون نیازمند چند قطعه از تجهیزات بازی در مراحل پایانی است، هنوز باید بسیاری از فارم XP و جمع‌ آوری منابع را برای باز کردن تجهیزات لازم انجام داده باشید.

Primary Weapon: R-63CS Diligence Counter Sniper/SG-225 Breaker
Secondary Weapon: P-19 Redeemer Pistol
Armor: Light Armor
Stratagems: AX/LAS-5 ‘Guard Dog’ Rover, Railgun, Eagle Cluster Bomb, Autocannon Sentry

دو اسلحه اصلی در اینجا آسیب بالایی دارند اما نیاز به مهارت در استفاده دارند. همیشه به موجودی ذخیره‌ ی گلوله‌ هایتان توجه کنید و هرگز بدون آمادگی به نبرد نپردازید. در زمان‌ های گرفتاری، پیستول Redeemer می‌ تواند به بازیکنان کمی بیشتر زمان برای فرار بدهد. زره‌ ی سبک برای تحمل بیشتر و سرعت بیشتر طراحی شده است، که دقیقا به نحوی طراحی شده است که بازیکنان برای فرار سریع و نصب کردن دام‌ ها برای دشمنان نیاز دارند. در عین حال، به همراه داشتن ربات خودکار، دشمنان کوچکتر را برای شما مدیریت می‌ کند، در حالی که بمب خوشه‌ ای Eagle برای مبارزه با گروه‌ ها استفاده می‌ شود. سپس توپ ریل‌ گان و اتوکانن Sentry برای اهداف بزرگتری که نیاز به آسیب مستمر برای نابود کردن نیاز داشته باشید، استفاده خواهد شد.

پست قبلی

معرفی بازی Myth of Empires

پست بعدی

آپدیت جدید Spider-Man 2 در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید