برترین سلاح های Helldivers 2

Helldivers 2 بازی

«The Breaker» سلاح مورد علاقه‌ خیلی از پلیرها در بازی است و دلایل زیادی برای این انتخاب وجود دارد. دارای آسیب بسیار بالا است که به شما امکان می‌ دهد دشمنان ضعیف یا قوی را نابود کنید. کاهش آسیب بسیار پایین دارد، به این معنی که شما قادر خواهید بود از دور به دشمنان ضربه بزنید و اطمینان حاصل کنید که بیشتر دشمنان نزدیک نمی‌ شوند. اما حتی اگر این اتفاق بیفتد، همچنان عالی است. پخش آسیب به معنای این است که شما حتی می‌ توانید به حشرات زره‌ پوشی که زیر آتش مخفی می‌ شوند شلیک کنید و پاهای آن‌ ها آسیب بزنید، این واقعا یک سلاح با شکوه است که برای همه مواقع مناسب است و بسیار کم اتفاق می‌ افتد که بدون آن از سفینه SES Sovereign Of Audacity بیرون بروند.

بازی Helldivers 2

لیبراتور پنتریتور یک سلاح فوق‌ العاده با تنها یک نقطه ضعف است و محدود بودن به حالت‌ های شلیک اتوماتیک و نیمه‌ اتوماتیک است. عدم وجود حالت کاملا اتوماتیک باعث می‌ شود که از جایگاه برتر واقعی دور باشد، اما همچنان انتخاب عالی برای دشمنان زره‌ پوش مانند حشراتی است که زمانی تحت آتش قرار می‌ گیرند با یکدیگر متحد می‌ شوند، مانند سگ‌ های آتشین، زیرا می‌ توانید به راحتی به لایه ضخیم آن‌ ها شلیک کنید. اگر می‌ خواهید یک سلاح اصلی با قابلیت سوراخ‌ کاری در زره را داشته باشید، دیگر نگران نباشید، اگر چه بهترین پوشش‌ ها را نمی‌ شکند، بنابراین آن را با یک سلاح پشتیبان Recoilless Rifle ترکیب کنید تا حداکثر نفوذ را داشته باشید، بدون توجه به حریف، و یک پیستول Redeemer برای داشتن پاسخی به دشمنانی که نزدیک می‌ شوند داشته باشید.

بازی Helldivers 2

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این شاتگان (حتی نسبت به Breaker) این است که به وسیله قذفه‌ ها قوی می‌ شود و نه از طریق اتچمنت، بنابراین هیچ مقدار پول اضافه ای برای انتخاب این اسلحه ندارید. هر بار که فضای خالی در اسلحه های خود دارید میتوانید از کمک آن استفاده کنید. همچنین آسیب‌ های بالاتری نسبت به سایر اسلحه‌ ها ایجاد می‌ کند، که آن را برای نبرد در فواصل نزدیک ایده‌ آل می‌ کند، به‌ ویژه با توجه به تعداد زیادی از قذفه‌ هایی که بدون نیاز به خرید نگه می‌ دارید. اگرچه ممکن است یک ابزار چندکاره نباشد یا حتی بهترین ابزارها مانند Breaker نباشد اما این شاتگان هنوز هم یک سلاح فوق‌ العاده است و در فواصل متوسط و نزدیک بکار برده شده‌ است و در برترین سطح قرار دارد.

بازی Helldivers 2

قابل توجه است که چقدر Redeemer قدرتمند در نظر گرفته‌ شده که چقدر زود می‌ توانید آن را از قلاف رها کنید، اما همچنین باید بفهمید که وقتی از آن استفاده می‌ کنید چه چیز هایی را باید تحمل کنید. این سلاح قدرت توقفی باورنکردنی برای تقریبا هر دشمنی که نزدیک یا در فاصله متوسط است و دارای زره نیست، دارد. معامله‌ ای که وجود دارد این است که شما به سرعت باورنکردنی از طریق گلوله‌ ها دشمنانتان را می‌ سوزانید و فقط چهار اتچمنت دارید قبل از اینکه به دنبال جعبه گلوله یا درخواست تامین مجدد برای تامین نیازهای گلوله باشید.

بازی Helldivers 2

اگر شما از تفنگ‌ های اسکاوت استایل خوشتان می‌ آید، Diligence یک گزینه عالی برای شماست. این تفنگ علیه اتوماتون‌ها عملکرد بسیار خوبی دارد اما برای مقابله با ارتش Terminid ممکن است سخت‌ تر باشد به دلیل سرعت و ناپیوستگی حرکت آن‌ ها. اگر دقیق باشید، این یکی از بالاترین تفنگ‌ های اصلی با ضربه تکی در بازی است، بنابراین می‌ توانید مهارت تیراندازی خود را آزمایش کنید. این یک انتخاب عالی است اگر کسی دیگر در تیم شما Punisher یا Liberator را دارد و به نزدیکی عمل کند، این امکان را به شما می‌ دهد که آرامشی داشته باشید تا شلیک‌ هایتان را دشمنان کمتری متمرکز کنید. بهترین ترکیب برای آن با سلاح جانبی پیستول ماشین Redeemer است در صورتی که وضعیت دشوار شود یا کسی از پشت شما به‌طور پنهانی حمله کند.

پست قبلی

معرفی بازی Out Cast

پست بعدی

معرفی بازی The Tribe Must Survive

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید