آپدیت بزرگ Hogwarts Legacy در راه است

اگر فروش بی‌ سابقه ‌ای که Hogwarts Legacy داشته است، چیزی را اثبات کرده باشد، این است که تطبیق دادن مجوز Harry Potter  با یک بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان ‌باز و با امکان ساخت شخصیت دلخواه، بسیار مورد علاقه بوده است. شاید اصلا متعجب نباشید که Hogwarts Legacy اصلی به عنوان یک بازی open world توانسته خود را در بهترین عناوین امسال جا دهد. حال شرکت سازنده بازی یعنی Avalanche Software در آپدیت های جدید خود اعلام کرده که سفر سریع  یا fast travel اضافه میشود. این به این دلیل بود که محیط بازی بسیار وسیع است و بازیکنان دسترسی به کل مپ را بسیار دشوار میدانستند به دلیل چند جهانی بودن، یکی دیگر از دلیل های این آپدیت این بود که در محیط هاگووارت اجازه پرواز یا جابجایی سریع وجود نداشت.
حال به دلیل اینکه محیط بازی شامل موتور فست تراول نیست شرکت سازنده اعلام رکده باید محیط بازی را اساسی عوض کنیم و در هر نقطه به فکر ایجاد یک مکان به عنوان شی فست تراول باشیم.
همچنین در بسته الحاقی جدید چند DLC و آیتم های گوناگون که به مبارزات درون بازی کمک میکند اضافه میشود به علاوه گرافیک بازی به سطح جدیدی میرسد و بازیکنان باید منتظر چند سورپرایز جدید که شرکت هنوز اعلام نکرده باشند.

پست قبلی

Elden Ring برای گوشی منتشر خواهد شد!

پست بعدی

بازی های رایگان مورد انتظار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید