رمزهای بازی IGI 2 : COVERT STRIKE

بازی IGI 2 Covert Strike نسخه دوم سری بازی های IGI می باشد که یک گیم شوتر اول شخص است که توسط کد مسترز در سال 2003 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. شما در این بازی در نقش مامور ویژه دیوید جونز باید تراشه مغناطیسی که توسط یک مزدور روسی به سرقت رفته است را پس بگیرید و…. بازی شامل مراحل متنوع و جذابی است که شما می توانید با تکنیک های مخفیانه و حداقل کشتار و هم با با تیز اندازی های تهاجمی دشمنان را نابود کنید.

شما نیز در بازی IGI 2 COVERT STRIKE دارای اسلحه ها و تجهیزات مختلفی هستید که شما را در به اتمام رساندن ماموریت های خود کمک می‌کنند. کدهای تقلب و رمزهایی هم برای این بازی وجود دارد که به شما این امکان را می دهند که به راحتی به سلاح ها و قابلیت های مختلف دست یابید و بتوانید به آسانی از پس مراحل بر بیاید.

بازی IGI 2 COVERT STRIKE

نحوه اجرای رمزهای بازی IGI 2

برای اجرای این رمزها کافیست که در منوی اصلی بازی IGI 2 Covert Strike تایپ کنید nada و کدهای تقلب را سپس تایپ کنید.در ادامه لیست این کدها در ایکستراگیم برای شما عزیزان تهیه شده تا دسترسی راحتی به آنها داشته باشید.

بازی IGI 2 COVERT STRIKE

لیست رمزهای بازی IGI 2

  • از بین بردن تمامی دشمن ها : feedme
  • سلامتی بی نهایت : ALLGOD
  • گلوله نامحدود : ALLAMMO
  • آسان تر شدن بازی : EASY
  • کامل شدن تمام مراحل : GETALLIWANT

کامل کردن مرحله ها

در حین مرحله مورد نظرتان ، Ctrl + Shift + F12 را فشار دهید تا ماموریت کامل شود.حتما CTRL و shift سمت چپ را فشار دهید.

باز کردن تمام مراحل

باید CTRL+SHIFT+F9 را در منوی اصلی نگه دارید و در حالی که همچنان آنها را نگه داشته اید ، بازی خود را شروع کنید. فقط کلیدهای CTRL و SHIFT در سمت چپ صفحه کلید کار می کنند.

بازی IGI 2 COVERT STRIKE

IGI 2 یک شوتر نوستالژی با رمز های جذاب

بازی IGI 2 Covert Strike یک تجربه شوتر نوستالژی را در اختیار پلیرها قرار می دهد و با استفاده از رمزهای بازی می توانید لحظاتی دلچسب و پر از اکشن را سپری کنید این بازی نیز برای سیستم های قدیمی با مشخصات سخت افزاری پایین نیز بسیار مناسب است و بد نیست سری به آن بزنید.

بازی IGI 2 COVERT STRIKE
پست قبلی

تریلر فصل چهارم Modern Warfare 3 و Warzone

پست بعدی

ویدیو تریلر بازی Call of Duty Black Ops 6 منتشر شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید