ادامه بازی Like a Dragon ساخته میشود

ادامه بازی Like a Dragon ساخته میشود

سگا و استودیو ریوگا گوتوکو (RGG Studio) برای عنوان جدیدی در سری Like a Dragon آماده می‌ شوند و اعلام کرده‌ اند که نسخه بعدی از این سری به زودی آغاز به آزمایش بازیگران خواهد کرد و این عنوان به عنوان Yakuza Kiwami 3 در نظر گرفته شده است.

در یک قسمت جدید از برنامه تلویزیونی استودیو ریو گا گوتوکو (که توسط وب‌سایت Gematsu تشخیص داده شده است) کارگردان سری Like a Dragon ماسایوشی یوکویاما اعلام کرد که برای بازی بعدی آزمایش بازیگران برگزار خواهد شد و اگر چه هنوز عنوان دقیقی برای بازی مشخص نشده است، یوکویاما اعلام کرد که بازی بعدی Yakuza Kiwami 3 نخواهد بود.

استودیو RGG برای یک بازی جدید از سری Like a Dragon بازیگران جدید را آزمایش می کند که امری جدیدی نیست. همانطور که Gematsu اشاره کرده است، توسعه‌ دهنده این بازی همچنین آزمایشاتی را برای حضور در نسخه اسپین آف سال ۲۰۲۳ بازی Like a Dragon: The Man Who Erased His Name برگزار کرد.

به طور مستقیم از عنوان بعدی بازی چیزی معلوم نیست، اما بسیار ممکن است بعد این بازی در سری پس از Like a Dragon: Infinite Wealth باشد که در اواخر ژانویه برای کامپیوتر، پلی‌ استیشن و ایکس باکس منتشر شود. در هفته اول انتشار، سگا و RGG استودیو اعلام کردند که Infinite Wealth یک میلیون نسخه فروخته است، که آن را به سریع‌ ترین بازی پولی در تاریخ این فرنچایز تبدیل کرد. همچنین ممکن است یک اسپین آف دیگر مانند Like a Dragon: Ishin در دست ساخت باشد، اما زمان مشخص میکند که در چه تاریخی این بازی خود را به نمایش میگذارد.

پست قبلی

تاریخ عرضه فصل سوم Warzone

پست بعدی

معرفی بازی Goat Simulator 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید