ریمیک بازی Max Payne در راه است

ریمیک بازی Max Payne در راه است

در گزارش مالی سه‌ ماهه اخیر، استودیو Remedy Entertainment اعلام کرده که پروژه‌ های فعلی آن در کدام مراحل توسعه قرار دارند. ریمیک بازی‌ های Max Payne 1 و 2 حداکثر تا سه‌ ماهه دوم سال ۲۰۲۴ وارد مرحله اصلی تولید خواهند شد. این به این معناست که سرعت توسعه تا پایان تابستان امسال افزایش خواهد یافت، اگرچه انتشار بازی انتظاری ندارد. Remedy در گذشته اعلام کرده بود که بودجه این بازی معادل با Alan Wake 2 خواهد بود.

سال گذشته، اسپین‌ آف Control با نام رمز Condor به مرحله آماده‌ سازی برای تولید وارد شد و اکنون استودیو Remedy تأیید کرده که این بازی کو آپ وارد مراحل اصلی توسعه شده است و آخرین مرحله آن تولید قبل از انتشار بازی خواهد بود. احتمالاً این بازی با نام FBC: Firebreak به بازار عرضه خواهد شد و یک لایو‌ سرویس خواهد بود، به این معنا که توسعه آن پس از انتشار ادامه خواهد داشت. این بازی با استفاده از موتور بازی‌ سازی Northlight توسط استودیو Remedy تولید می‌ شود.

Control 2 نیز پیش از ماه جولای ۲۰۲۴ وارد مرحله آماده‌ سازی برای تولید خواهد شد. در اوایل امسال، استودیو Remedy امتیاز مجموعه کنترل را از شرکت ۵۰۵ گیمز خریداری کرد. این بازی در مراحل پایانی اثبات مفهوم قرار دارد. در نهایت، بازی دیگری به نام رمز Kestrel را داریم که پیش از ریبوت با نام رمز Vanguard در دست تولید بود. Remedy اعلام کرده است که در حال حاضر تیم توسعه به بهبود ساختار کلی بازی در مرحله اثبات مفهوم مشغول است.

پست قبلی

بازی Assassin’s Creed Mirage برای آیفون عرضه میشود

پست بعدی

معرفی بازی Hide the Corpse

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید