برترین بازیکنان MLB The Show24

MLB The Show24

با عرضه‌ی MLB The Show 24، نسخه‌ی جدیدی از شبیه‌ ساز سالانه‌ ی بیسبال منتشر شده و این به معنای به‌ روزرسانی‌ های لیست بازیکنان است. بیشتر اهمیت این موضوع از آنجاست که امتیازات به‌ روزرسانی شده‌ ی بازیکنان نیز در دسترس است، که شامل یک مجموعه جدید از بازیکنان با امتیاز کلی ۹۹ است. تنها پنج بازیکن موفق به کسب امتیاز کلی ۹۹ شده‌ اند، با شش بازیکن دیگر که امتیازی از ۹۵ یا بالاتر دریافت کرده‌ اند. این همه چیز نیست که در MLB The Show 24 جدید است. نسخه‌ ی امسال بر روی حالت‌ های داستانی مبتنی بر داستان‌ های واقعی بازیکنان لیگ نگرو تاکید دارد، که بر پایه‌ ی داستان‌ های واقعی بازیکنان لیگ نگرو است. از جمله این بازیکنان، تونی استون، اولین بازیکن حرفه‌ ای بیسبال زن است. علاوه بر این، شما قادر خواهید بود تا بازیکن زنی را در حالت Road to the Show: Pave Their Way ایجاد کنید، یک نسخه ویژه از حالت معمولی بازی که بازیکن زنی را در مسیری به حرفه‌ ی بیسبال حرفه‌ ای نشان می‌ دهد. در ادامه به 2 بازیکن برتر بازی میپردازیم:

Mike Trout – Los Angeles Angels – 99 Overall

هر چند مایک تراوت دیگر جزو بهترین دوئوهای بیسبال حرفه‌ ای نیست و اکنون شوهی اوهتانی به عنوان عضو تیم لس آنجلس داجرز می‌ باشد، اما این بازیکن سه‌ بار برنده‌ ی جایزه‌ ی بهترین بازیکن سال در لیگ ملی بیسبال شده است و هنوز هم یکی از بهترین‌ها در حال اجرا است. وسطوزن مشترک تیم فرشتگان احتمالاً به دلیل آسیب‌ دیدگی در برخی موارد از بازی خود غایب بوده است، اما هنگامی که سالم است، او یک فیلدر شگفت‌انگیز و حتی یک بازیکن خوبتر است.

Aaron Judge – New York Yankees – 99 Overall

همچنین آرون جج، بازیکن سمت راست با قد ۶ فوت و ۷ اینچ تیم یانکیز نیویورک، در فصل گذشته نیز کمی از بازی‌ ها غایب بود، اما این موضوع او را از زدن ۳۷ گل خانگی نیز باز نگه داشت. در سال ۲۰۲۲، آرون جج رکورد جدید گل‌ زنی یک فصله برای لیگ آمریکایی را با ۶۲ گل به دست آورد و قبلاً هم برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازیکن جوان و MVP شده است. این بازیکن هم اکنون نمره 98 را در کارت های بازی دارد.

پست قبلی

تخفیفات PS5 در این هفته

پست بعدی

WarFrame برای گوشی عرضه شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید