نکات مهم بازی Nightingale

بازی Nightingale

در این مقاله از ایکستراگیم سعی داریم نکات کلیدی که برای شروع بازی Nightingale لازم دارید را بازگو کنیم و در شرایط سخت بازی نکات کلیدی برای رشد و ارتقا خود را به درستی یاد بگیرید.

روش ذخیره غذا و خواب سالم

شما باید وضعیت فیزیکی در حالتهای ممکن را برای Realmwalker خود حفظ کنید در حالی که در شرایط سخت قرار میگیرید. این نیازمندی به شما اجازه می‌ دهد که قدرت هایتان را پرورش دهید و خود را استراحت دهید. نوار آبی در سمت راست بازی سلامتی‌ و وضعیت فعلی استراحتتان را نشان می‌ دهد و گرسنگیتان را با نوار سبز نشان داده می شود. نوار استراحت بر روی استقامت بر شخصیت شما تأثیر می‌ گذارد. هر چه استراحت شما کاهش می‌ یابد، استقامت بیشتری از شما کاهش می‌ یابد. برای بازیابی استراحتتان باید در یک تخت خواب مناسب بخوابید. اگر برایتان دشوار است که به عناصر کمیاب دستیابی پیدا کنید تا تختی مناسب بسازید، یک تخت خواب معمولی کافی نخواهد بود. در طول روز، تخت‌ ها فقط یک استراحت کوتاه ارائه می‌ دهند. هنگامی که شب فرا می‌ رسد، این گزینه به استراحت بلند تغییر می‌ کند که زمان تا صبح بعدی را می‌ گذرانید. هر دو نوع استراحت به‌ طور کامل نوار استراحت را بازیابی می کنند. نوار گرسنگی بر روی سلامتی شخصیت شما تأثیر می‌گذارد. هرچه نوار گرسنگیتان کاهش می‌ یابد، حداکثر سلامتیتان نیز کاهش می‌ یابد. برای بازیابی نوار گرسنگی‌، باید غذا بخورید. شما می‌ توانید غذا را در کنار آتش اردو آماده و استفاده کنید.

روش جمع آوری منابع

هر چیزی که در Nightingale بسازید، نیازمند منابع خاصی مانند چوب، سنگ و پوست است. این منابع از زمین اطراف شما جمع‌ آوری می‌ شوند، بگونه‌ ای که اگر در Abeyance Realm خود باشید یا در سفر خود در Realms های خطرناک تر حضور داشته باشید. موارد مورد استفاده را میتوان به چهار دسته تقسیم کرد که شامل:
چاقوی شکار: برای استخراج غذا، پشم و شکار
سنگ شکن: برای شکستن معدن‌ ها و سنگ‌ های قابل استفاده به قطعه های کوچک تر
تبر چوب: برای بریدن درختان استفاده می‌ شود، که بعدا به تکه‌ های چوب قابل استفاده تبدیل می‌ شوند
.
چنگال: برای استخراج فیبر های گیاهی و چوب‌ های کوچک از گیاهان و درختان استفاده می‌ شود.
هنگام سفر به منابع دقت کنید. هر چه به Realms های دشوارتر پیش می‌ روید، متوجه می‌ شوید که برخی گیاهان، ورقهای معدن و درختان با رنگ‌ های متفاوتی وجود دارند که این منابع به پلیر ها پاداش های بیشتری می‌ دهند، اما ابزارهای حرفه ای تری برای بهره برداری نیاز دارند. اطمینان حاصل کنید که بهترین ابزارها را برای جمع‌ آوری منابع قویتر بیاورید.

پازل ها

چهار نوع برج بستیل وجود دارد که به طور منظم در طول ماجراجویی‌ های شما با آنها روبرو خواهید شد. همه اینها جوایز Essence را برای کامل شدن اعطا می‌ کنند، همراه با یک الگو یا دستورالعمل ساخت. اینها دقیقا همان الگوهایی هستند که می‌ توانید از معامله گر در آن Realm خریداری کنید، اما شما آنها را به صورت رایگان دریافت می‌ کنید. بیشتر برج‌ های بستیل همچنین یک Favor را ارائه می‌ دهند، که یک افزونه موقت فراهم می‌ کند تا بتوانید خود را بیشتر به چالش بکشید.

پست قبلی

معرفی بازی Cataclismo

پست بعدی

بررسی بازی Tomb Raider: Remastered

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید