معرفی آپدیت No mans sky با نام Orbital

معرفی آپدیت No mans sky با نام Orbital

No Man’s Sky یک بازی ویدئویی ماجراجویی و تفکری است که توسط استودیو Hello Games توسعه یافته است. این بازی در ابتدا در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌ های PlayStation 4 و Microsoft Windows منتشر شد و سپس در سال‌ های بعد نسخه‌ هایی برای Xbox One و PlayStation 5 نیز منتشر شد. و حال آپدیت بازی با نام No mans sky: Orbital که دارای سیاره ها و کلی آیتم جدید هست به بازی اضافه شده است.

No Man’s Sky در یک دنیای باز است که به صورت رندوم دنیایی را تولید می‌ کند و شامل بی‌ نهایت سیاره‌، سیاره‌ های ابری، ایستگاه‌ های فضایی و موجودات فضایی متنوع است. بازیکنان وظیفه‌ ی کاوش، کشف و تجربه‌ ی جهانی وسیع و رنگارنگ را دارند. آن‌ ها می‌ توانند سفینه‌ های فضایی خود را بهبود ببخشند، منابع را جمع‌ آوری کنند، سیارات را اکتشاف کرده و حتی برای ارتقاء به موجوداتی از فضای خودی به جنگل‌ ها و اقیانوس‌ های موجود در سیارات برود.

No Man’s Sky یک تجربه بازی بی‌ پایان ارائه می‌ دهد که همزمان اکشن، ماجراجویی و اکتشاف را با هم ترکیب می‌ کند و به بازیکنان امکان می‌ دهد تا به صورت آنلاین با دوستان خود در یک دنیای جهانی شبکه‌ ای به کاوش بپردازند.

تریلر بازی No mans sky: Orbital

پست قبلی

معرفی بازی فضایی Falling Frontier

پست بعدی

تاریخ عرضه فصل سوم Warzone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید