تریلر فصل جدید Rainbow six Siege

بازی Rainbow six Siege

آپدیت فصل جدید ریبنو بلاخره فردا عرضه میشود و پلیرها میتوانند به زودی از قابلیت های جدید استفاده کنند.در این مقاله از ایکستراگیم سعی داریم تغییرات جدید را بازگو کنیم و به بررسی آن بپردازیم. طبق توییت های جدیدی که از سمت یوبیسافت دریافت شده تغییراتی روی اسکوپ ها، مپ و اپراتور ها دادند ولی فعلا خبری از سوی آپدیت اپراتور ها به دستمون نرسیده و باید صبر کنیم تا قابلیت های جدیدشون رو بررسی کنیم.

بازی Rainbow six Siege

طبق گفته یوبیسافت اسکوپ آیرون سایت دوباره به بازی برگشته و پلیرها میتوانند دوباره از این اسکوپ استفاده کنند. هر اسکوپ به صورت متغیر 10 درصد سرعت ایم گیری بیشتری دارند و اسکوپ جدیدی به قسمت یونیورسال اضافه شده که در تریلر شاهد آن هستیم. مقدار لگد تفنگ در هنگام اسکوپ گیری هم افزایش یافته و پلیرها به میزان بالا بودن اسکوپ لگد بیشتری را تجربه میکنند و همچنین اسکوپ 2 و 3 هم دیگر در هنگام اسکوپ گیری لرزش رنگی ندارند و داتشون ثابت هست.

بازی Rainbow six Siege

لگد گیر vertical به صورتی در آمده که لگد بیشری را تحمل میکند و در مورد لگد گیر angled هم دیگر سرعت بالاتری نسبت به vertical برای ایم گرفتن ندارد ولی سرعت بیشتری در هنگام لود کردن تیر تلفگ دارد به اندازه 20 درصد. یکی دیگر از تغییرات بازی اضافه شدن 5 درصدی در هنگام دویدن با تفنگ اصلی است که خیلی در هنگام راش تاثیر دارد.

بازی Rainbow six Siege

لیزر دیگه لگد تفنگ را کمتر نمیکند ولی سرعت هدف گیری را تا 15 درصد افزایش میدهد.

تریلر جدید Rainbow Six siege

پست قبلی

معرفی Star Wars: Battlefront Classic Collection

پست بعدی

بررسی بازی Nightingale

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید