حضور طلایی کریس ردفیلد در Resident Evil

بازی Resident Evil

سوالات زیادی در مورد آینده بازی‌ های Resident Evil وجود دارد و احتمالا طرفداران بیشتری کریس ردفیلد را خواهند دید. به نظر می‌ رسد که Resident Evil در حال یک دوران رنسانس است، با بازسازی موفق اخیر و بازگشت به گیم‌ پلی جذاب و ترسناک تر از طریق Resident Evil 7 و Village، میتوانیم به این نتیجه برسیم که هر در سری بعدی این فرنچایز کریس نقش کرکتر اصلی رو بر عهده دارد. در پایان رویدادهای Resident Evil 7، کریس ردفیلد به داستان ایتان وینترز پیوست، اما در پیوسته بعدی Village، نقش بزرگتری را ایفا کرد. نامعلوم است که بازی بعدی یک دنباله مستقیم است یا یک بازسازی از نسخه های پیشین خواهد بود، اما شایعات وجود دارد که کپکام پنج بازی Resident Evil را در دست توسعه دارد. هم بازسازی و هم دنباله Village ممکن است کریس ردفیلد را به عنوان ستاره در نظر داشته باشند، به این معنا که طرفداران ممکن است بیشتر از عملیاتی BSAA ببینند.
اگر چه عنوان بعدی Resident Evil به طور رسمی اعلام نشده است، اما از قضا هم‌ اکنون بسیاری درباره Resident Evil 9 اظهار نظر می‌کنند. این نه تنها بحث پلیر های امروز است بلکه شایعاتی نیز وجود دارد که Resident Evil 5 در حال دریافت ریمیک بعدی خود است.
با توجه به موفقیت کمپکام در بازسازی‌ های اخیر Resident Evil، بدون شک بازی بعدی که قرار است نوع جدیدی از آن را دریافت کنیم Resident Evil 5 است. یک بازسازی از Resident Evil 5 می‌ تواند راهی عالی برای بازبینی گذشته کریس ردفیلد باشد، پیش از آنکه دوباره شخصیت را در Resident Evil 9 ببینیم. اگر هر دو بازسازی Resident Evil 5 و Resident Evil 9 با حضور کریس به عنوان پروژه‌ های بعدی در خط تولید مجموعه باشند، تجربه دو مرحله بسیار متفاوت در زندگی او، جذاب خواهد بود. در چند روز گذشته کمپکام چند عکس از سری بازی Resident evil 7 منتشر کرد که یعنی باید منتظر خبر های جدید و هیجان انگیز از سوی این شرکت باشیم چون در این پست ها عکس کریس زده شده و احتمال زیاد باید ببینیم که این موجب این میشود که کریس خبر دست اول سری جدید بازی های رزیدنت اویل باشد یا نه.

پست قبلی

Tomb Rider جدید در راه است

پست بعدی

تاریخ عرضه Call of Duty جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید