معرفی بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered

معرفی بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered

بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered یک بازسازی از بازی ماجراجویی و اکشن سال ۲۰۱۱ است که توسط شرکت Grasshopper Manufacture توسعه یافته است. بازیکنان در این بازی به عنوان شکارچی دیوها به نام گارسیا هاتسپور، به سفری به دنیایی با موضوع Hell Rock and Roll می‌ پردازند تا از عمق‌ های تاریک‌ ترین جهنم عبور کنند. گارسیا با اشتیاق آتشین خود تاریکی را روشن می‌ کند تا عشق واقعی‌ اش را از دست شاه دیوانه‌ ای که در حال توطئه است نجات دهد. بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered به زودی برای PlayStation 4 (PS4)، PlayStation 5 (PS5)، Xbox One، Xbox Series S|X، Nintendo Switch، و PC منتشر خواهد شد و نسخه نمایشی آن در نمایشگاه PAX East 2024 در دسترس است.

نکات مثبت

برخی از نکات مثبت Shadows of the Damned: Hella Remastered عبارتند از:

بازسازی با کیفیت: این نسخه بازسازی شده از بازی Shadows of the Damned با بهبود گرافیکی و بهبودهای فنی، تجربه‌ی بازی را بهبود داده است.

داستان جذاب: داستان ماجراجویی و اکشن این بازی با موضوع جهنم و انتقام جذابیت خاصی دارد و بازیکنان را به سفری متفاوت و هیجان‌ انگیز می‌ برد.

طراحی دنیا: دنیای بازی که با موضوع Hell Rock and Roll طراحی شده است، با جزئیات زیبا و ترکیبی از تاریکی و روشنایی، برای بازیکنان جذابیت زیادی دارد.

سیستم راز و رمزها: بازیکنان می‌ توانند در طول بازی با حل رازها و رمزهای مختلف، به سرعت پیشرفت کنند و تجربه‌ ی گسترده‌ تری از دنیای بازی را کسب کنند.

نسخه نمایشی در PAX East 2024: امکان تجربه‌ی نسخه نمایشی این بازی در یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ های بازی جهان، یعنی PAX East 2024، فرصتی خوب برای طرفداران است تا قبل از انتشار رسمی بازی، با آن آشنا شوند.

تریلر بازی Shadows of the Damned: Hella Remastered

پست قبلی

معرفی بازی Alone in the Dark

پست بعدی

Dante Unbound در Warframe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید