تاخیر در انتشار رقیب بازی Sims

انتشار رقیب بازی Sims با نام Life By You به‌منظور بهبود گیم‌پلی و “افزودن زندگی بیشتر” به چهره‌های شخصیتی، به ماه ژوئن موکول شد. شرکت Paradox Tectonic لیستی از بهبودها و بازخوردهای بازیکنان را ارائه کرده و قصد دارد زمانی را به آنها اختصاص دهد.

تاریخ انتشار Life by you

بازی شبیه‌ساز زندگی که توسط راد هامبل و تیم Paradox Tectonic در حال توسعه است، با نام Life By You، تاریخ انتشار خود در تقویم بازی‌های جدید سال 2024 را چند ماه به عقب انداخت. درحالی قبلاً برنامه‌ریزی شده بود که در مارس به صورت دسترسی زودهنگام عرضه شود، اما حالا در 4 ژوئن به بازار عرضه خواهد شد.

سخنان راد هامبل درباره تغییر تاریخ انتشار بازی

در یک پیام ویدیویی به طرفداران، هامبل می‌گوید: “به عنوان یک تیم، ما برای این تغییر تاریخ بسیار هیجان‌زده هستیم”، که به‌طور قطعاً با تلفظ‌های پوزش‌آمیزی که معمولاً به تأخیرها افزوده می‌شود، مغایر است. “این به ما کمی زمان اضافی می‌دهد تا تمرکز کنیم و یک تجربه بازیکن با کیفیت و یک بازی جذاب را از آغاز دسترسی زودهنگام فراهم کنیم.”

در پست وبلاگی که اعلان تأخیر را انجام داده، شرکت Paradox به طور مفصل به نقاط مختلفی از بازخوردهای بازیکنان که قصد دارد در چند ماه اضافی به آنها پاسخ دهد، اشاره کرده است. این لیست شامل رفع اشکالات و بهبود عملکرد و پایداری است. بهبود ابزارهای مادینگ نیز در لیست قرار دارد که Life By You ادامه داده است تا آن را به عنوان یک قسمت اساسی از هویت خود کند.

علت تاخیر و عقب افتادن انتشار بازی Life by you از دیدگاه تیم Paradox tectonic

Paradox Tectonic همچنین قصد دارد به بسیاری از بازخوردها درباره طراحی شخصیت‌ها از جمله نسبت‌ها، انیمیشن‌های چهره، برش لباس و انیمیشن‌ها پاسخ دهد. هامبل می‌گوید: “ما قصد داریم به چهره زندگی بیافزاییم. چهره و چشمان پنجره‌های روح هستند و ما فکر می‌کنیم که در حال حاضر کمی از جایی که می‌خواهیم برای شروع دسترسی زودهنگام باشیم، دور هستیم.” من باید اعتراف کنم که من یکی از افرادی بوده‌ام که حس می‌کند Life By You کمی غیرطبیعی به نظر می‌رسد، بنابراین خوب است که می‌بینیم که Paradox این بازخورد را جدی گرفته است.

بر سر بازیکنانی که بازی را پیش خرید کردند چه می آید؟

Paradox اعلام کرده است که پول تمام بازیکنانی که Life By You را پیش‌خرید کرده‌اند، بازپرداخت خواهند شد و می‌توانند اطلاعات بیشتری را در صفحه سوالات متداول Life By You پیدا کنند. با تأخیر، بازیکنان می‌توانند بازی را به ویش لیست خود در فروشگاه Epic و Steam اضافه کنند اما گزینه پیش‌خرید در دسترس نخواهد بود. Paradox می‌گوید: “ما به شدت از شما که پیش‌خرید کرده‌اید، سپاسگزاریم و از شما نخواهیم خواست که سومین بار این کار را انجام دهید.”

The Sims به مدت طولانی به یک رقیب سالم در فضای شبیه‌ساز زندگی نیاز داشته است. از آنچه ما از آن می‌دانیم، Life By You یک تجربه بازی باز و قابل تنظیم و قابل ماد شدن را ارائه می‌دهد. امیدواریم که Paradox بتواند ویژگی‌های شناخته شده‌ای را که می‌تواند Life By You را به یک قدرت جدید در ژانر شبیه‌ساز زندگی تبدیل کند، به خوبی اجرا کند.

پس از اولین تأخیر از سپتامبر 2023 به مارس امسال، Life By You اکنون در تاریخ 4 ژوئن در Steam و فروشگاه Epic عرضه خواهد شد و قصد دارد حداقل یک سال در دسترس زودهنگام باقی بماند.

پست قبلی

جمع بندی بازی Suicide Squad

پست بعدی

قیمت بالای GTA 6

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید