توسعه‌دهندگان بازی Skate تأیید کردند که این بازی به‌زودی در Steam عرضه خواهد.

بازی skate

از سال 2021 میدونستیم که Skate، بازی شبیه‌ساز اسکیت‌بورد که ابتدا در سال 2020 معرفی شد، به PC خواهد آمد. و حالا می‌دانیم که کجا: در یک ویدیوی کوتاه که در توییتر به اشتراک گذاشته شده، EA سرانجام تأیید کرد که Skate در Steam عرضه خواهد شد.

این بازی برای اولین بار در دنیای بازی‌های رایانه‌ای (PC) عرضه خواهد شد.

بازی skate

اعلام خبر به اندازه‌ای کوتاه بود که نمی‌توانست کوتاه‌تر باشد: “بله”، مدیر ایجادی Cuz Parry پاسخ داد وقتی از او پرسیده شد که آیا بازی آتی روی Steam منتشر خواهد شد.

بازی‌هایی مانند Session و Skater XL به خوبی از دلخواه‌های علاقه‌مندان به اسکیت‌بورد برآمدند، اما Skate – که بسیاری از بازیکنان به دنبال آن بودند – همچنان گم شده بود. Skate 3 که در سال 2010 منتشر شد، با استفاده از شبیه‌ساز RPCS3 PlayStation 3 قابل بازی بر روی PC است، اما تا کنون هیچ بازی در این سری به صورت رسمی برای PC عرضه نشده است.

تأیید Steam در واقع در ویدیوی پرسش و پاسخ توسعه‌دهندگان ابتدا در تاریخ 21 دسامبر در یوتیوب انجام شد، اما به‌نظر می‌رسد به دلیل نزدیکی به تعطیلات کریسمس، تقریباً به طور کامل نادیده گرفته شد. متأسفانه هنوز نشانه‌ای از تاریخ عرضه وجود ندارد، اما Parry گفته است که آزمایش کنسول در سال 2024 شروع خواهد شد و “۱۰۰٪” تأیید کرده است که Skate پیش از سال 2025 منتشر خواهد شد.

پست قبلی

بهترین بازی های گیم پس 2024

پست بعدی

شاهکار گرافیک به گیم پس میاد!! بازی Quantum Break

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید