اخبار جدید Skull and Bounes

بازی Skull and Bounes

بالاخره بعد از سالها انتظارSkull and Bones بلاخره منتشر شد. شش سال تاخیر و چندین دلیل مختلف که یوبیسافت مجبور شد بازی را 2 سال بیشتر به تاخیر بیاندازدنکته حایز اهمیت این است که بعد از بازی پلیرهای موارد بسیار زیادی برای تحلیل بازی وجود دارد. اقیانوس هند در قرن هفدهم به عنوان یک جهان باز بزرگ و قابلیت اکتشاف و غارت عالی بشمار می آید. سبک بازی به صورتی است که بازیکن را غرق در میدان جنگ و داستان های عجیب و غریب میکند. اکثر مبارزات در اقیانوس آرام شکل میگیرد که مکانی برای دزدان دریایی از سوی عدالت بود. به جز استاندارد نبودن نسخه ی بتا بقیه جزییات بازی یعنی گرافیک و سبک مبارزه خیلی خوب نمایان شده بود، تنها نقاط ضعف تاکنون داستان کم‌ ارزش بازی و لیستی از فعالیت‌ های کوتاه مدت که ممکن است به سرعت تکراری شوند است.

سیستم مبارزه

با امکانات اضافه که به بازی داده شده و سرعت بالای مبارزه در دریا این فرصت را فراهم کرده که ساعت ها از فایت های درون بازی لذت و به کشف قسمت های بزرگ دنیای بازی و دشمنان مختلف بگردید. این بازی در هنگام مبارزه محیطی را برای شما فراهم میکند که تک تک لحظات را با هیجان و غرق در خشم فرو برید و راهی باشد که یک دزد دریایی بشوید و تلاش کنید که کشتی ها و قنائم مختلف را بدست بیارید. اسلحه، توپ خانه، دزدان دریایی، خدمه، ناخدا و همه مسولین کشتی در مبارزات به صورتی طراحی شدند که هر مبارزه را به گونه ای واقعی جلوه دهند و ترس و خشم را درون NPC ها ایجاد کند. در سیستم نبرد تن به تن و افزایش دقت شلیک های توپخانه و فیزیک دریا این تجربه را به همراه می آورد که هر کس به دنبال تلاشی برای زنده ماندن کند و پیروز میدان باشد.

داستان بازی

خب تا حالا که بخش داستانی خاصی برای بازی تعریف نشده و فقط در نسخه بتا شاهد چندین مبارزه و فعالیت دریایی بودیم که سعی بر این داشت که محیط بازی را بیشتر گشت و گذار کنیم ولی بازی به نحوی نیست که نیاز به داستان داشته باشد چون خود یوبیسافت از بدو معرفی آن سعی بر این داشت که بازی را مولتی پلی یا آنلاین جلوه دهد و بیشتر روی بخش چند نفره آن مانور بدهد. خلاصه باید منتظر DLC یا بخش داستانی بازی در نسخه های پیش رو باشیم.

ساخت کشتی

با توجه به پیشرفت بازی های ویدیویی در زمینه شخصی سازی اسلحه و اسکین شخصیت ها این بازی راهی را فراهم میکند که خدمه و محیط کشتی را به هر گونه که میخواهید به دلخواه باز سازی و تبدیل به محیط نبرد خود کنید که دشمنانتان از شما بترسند. از امکانات شخصی سازی میتوان به توپخانه، سبکان، دژ، بادبان، لباس کاپیتان، پت و … کلی چیز دیگر اشاره کرد.

در انتها باید منتظر نسخی اصلی آن در هفته های آینده باشیم و ببینیم یوبیسافت چه سورپرایزی برایمان به همراه دارد.

پست قبلی

ایونت جدید fortnite

پست بعدی

10 بازی برتر نقش آفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید