آپدیت بازی Star Wars: Battlefront Classic Collection

آپدیت بازی Star Wars: Battlefront Classic Collection

آپدیت بازی Star Wars: Battlefront Classic Collection پس از انتشار آن برای کامپیوتر از طریق استیم در 18 مارس (27 اسفند)، اولین آپدیت برای مجموعه کلاسیک Star Wars: Battlefront اکنون بر روی کنسول‌ های Switch، PS5، PS4، Xbox Series X/S و Xbox One در دسترس است. توسعه‌ دهنده‌ ی Star Wars: Battlefront Classic Collection یعنی Aspyr پس از عرضه‌ ی بازی اولین به‌ روزرسانی بازی خود را منتشر کرده است.

این به‌ روزرسانی به نام به‌ روزرسانی اول، در حال حاضر برای Battlefront Classic Collection در استیم منتشر شده و در مراحل ثبت و تایید برای پلی‌ استیشن، ایکس‌ باکس و نینتندو سوییچ است. این به‌ روزرسانی تغییراتی درباره مود چند نفره، طرح‌ های کنترل، دیداری، صوتی، و اصلاحاتی در زمینه‌ ی باگ‌ ها و کرش‌ ها ایجاد می‌ کند.

این پچ یک باگ را که از زمان عرضه‌ی اصلی Battlefront 2 در سال 2005 وجود داشته و باعث رفع آن شد را که دلیل آن به موضوع سیستم‌ های کنترلی در Death Star می‌ شد رفع می‌ کند.

عرضه ناپایدار Star Wars: Battlefront Classic Collection منجر به امتیاز منفی بسیار بالا از سوی کاربران در استیم شده است. هفته گذشته Aspyr درباره‌ ی عرضه‌ ی ناموفق این بازی بیانیه‌ ای صادر کرد و اعلام کرد که با مشکلات اساسی در زیر ساخت شبکه‌ اش مواجه شده است. این موجب افزایش بسیار بالای پینگ خطاهای مسابقه‌ سازی، کرش‌ ها، و عدم ظاهر شدن سرور ها در مرورگر شده است.

همراه با انتشار به‌ روزرسانی اول Aspyr گفته است که به‌ صورت مداوم تنظیمات سمت سرور را بهبود می‌ دهد تا تجربه‌ ی چندنفره‌ ی آنلاین را بهبود بخشد و همچنین برنامه‌ ریزی برای به‌ روزرسانی دوم انجام می‌ دهد. در همین حال، مادرها در حال کار برای اصلاح Star Wars: Battlefront Classic Collection به‌صورت خودکار هستند.

پست قبلی

آپدیت جدید ۱.۰۵۰ بازی Dragon’s Dogma 2

پست بعدی

معرفی بازی اکشن Morbid: The Lords of Ire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید