عناوین Star Wars برای Nintendo Switch

بازی Star Wars

استار وارز یک فرنچایز فضایی است که در یک دوره دور افتاده که بین گروه‌ های قدرتمند به نام‌ های امپراتوری گالاکتیک و جمهوری ستاره‌ ای رخ داده است، روایت می‌ شود. در این دوره، امپراتور پالاتین به قدرت رسیده و تلاش می‌ کند تا جمهوری را با برپایی امپراتوری گالاکتیک، که یک دولت دیکتاتوری است، جایگزین کند. داستان اصلی از دو جهت روایت می‌ شود. اولین قسمت در مورد رویدادهای سیاسی و نظامی در گالاکتیک است و درباره افرادی مانند لوک اسکای‌ واکر، دارت ویدر، اوبی وان کنوبی، و پرنسس لیا اورگان است. آنها در مقابل قدرت پالپاتین و جنگ ستارگان مبارزه می‌ کنند. در این مقاله از ایکسترا گیم سعی داریم به بررسی بازی هایی که قرار است در ماه های جاری برای پلتفرم Nintendo Switch عرضه شوند را برایتان معرفی کنیم.

Star Wars: Dark Forces

بازی Star Wars

در داستان بازی Star Wars: Dark Forces، شما نقش “کایل کاتارن را ایفا می‌ کنید، یک سرباز ویژه که به تصمیمات جمهوری در جنگ با امپراتوری فدرال همکاری می‌ کند. داستان آغاز می‌ شود وقتی که او برای یافتن و نابود کردن یک سلاح مخرب فوق‌ العاده به نام Death Star مامور می‌ شود. این سلاح توسط امپراتوری ساخته شده و به منظور تسخیر کهکشان به کار گرفته شده است. در طول بازی، شما به مکان‌ های مختلفی سفر می‌ کنید و با دشمنان متعددی از جمله سربازان امپراتوری و موجودات فرازمینی مبارزه می‌ کنید. با طولانی‌ تر شدن داستان، شخصیت جنکینز، که یک روبات با هوش مصنوعی است، به تیم شما ملحق می‌ شود و در ماجراها به شما کمک می‌ کند. هدف نهایی شما از بازی، از بین بردن پروژه Death Star و جلوگیری از آسیب دیدن کهکشان توسط امپراتوری است.

Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast

بازی Star Wars

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast، داستان کایل کاتارن را دنبال می‌ کند، که یک جنگجوی سابق جدا شده از نیروهای خودکشی است و در تلاش است تا از قدرت‌ های جدید خود استفاده کند و به نیروی قهرمانان Jedi بپیوندد. داستان بازی آغاز می‌ شود وقتی کایل به عنوان یک دلال برای جمهوری کار می‌ کند و به دنبال تحقیقاتی در مورد یک سلاح جدید به نام Reborn می‌ باشد که توسط امپراتوری به کار گرفته شده است. با گذشت زمان، کایل متوجه می‌ شود که باید به جنگجویی تبدیل شود تا با تهدیدات امپراتوری مقابله کند. او مجبور است به دنبال روان، یک جنگجوی قدرتمند امپراتوری که قصد دارد برای نابودی جمهوری نیروهای Jedi را نابود و به اهداف خود برسد مبارزه کند. در طول بازی، کایل با دشمنان متعددی از جمله سربازان امپراتوری و دشمنان جدید مبارزه می‌ کند و با استفاده از قدرت‌ های خود و توانایی‌ های Jedi به جنگ بر علیه امپراتوری می‌ پردازد تا کهکشان را از خطراتی که امپراتوری ایجاد کرده است، نجات دهد.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

بازی Star Wars

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga یک بازی ویدیویی ماجراجویی و اکشن است که توسط شرکت Traveller’s Tales توسعه یافته و توسط شرکت Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. این بازی به صورت انحصاری برای پلتفرم‌ های PlayStation 4، PlayStation 5، Xbox One، Xbox Series X/S، Nintendo Switch و Microsoft Windows (PC) منتشر شده است. در این بازی، شما قادر به تجربه ماجراهای اصلی سری فیلم‌ های star wars به سبک لگو هستید، از اپیزود اول (The Phantom Menace) تا آخرین اپیزود (The Rise of Skywalker). بازی LEGO Star Wars: The Skywalker Saga بازیکنان را به دنیای گسترده‌ ای از مکان‌ های مختلف و شخصیت‌ های محبوب از دنیای star wars می‌ برد. یکی از ویژگی‌ های جالب این بازی، سبک گرافیکی LEGO و طراحی خنده‌ دار آن است که باعث سرگرمی و خنده برای همه افراد می‌ شود. همچنین، بازی از انواع مختلفی از مبارزه‌ ها، حلقه‌ های پازلی و ماموریت‌ های متنوع برای بازیکنان ارائه می‌ دهد.

پست قبلی

آپدیت جدید Dragon Age

پست بعدی

اطلاعات تکمیلی در مورد Star Wars Outlaws

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید