تریلر جدید Star Wars Outlaws

تریلر جدید Star Wars Outlaws

یوبی‌ سافت در روز سه‌ شنبه، ۹ آپریل (24 فروردین)، ساعت ۹ صبح به وقت استاندارد غربی / ۱۲ ظهر به وقت شرقی، یک تریلر داستانی برای بازی Star Wars Outlaws رونمایی خواهد کرد، این خبر توسط شرکت Ubisfot اعلام شده است.

جزئیات در مورد اینکه ویدیو تریلر به کدام بخش از داستان تمرکز خواهد کرد هنوز معلوم نیست، اما فیلم‌ های جهانی اولیه می‌ تواند نگاهی واضح‌ تر به قهرمانان اصلی بازی، کی وس و نیکس، ارائه دهد. همچنین این مهم است که به یاد داشته باشیم که این بازی جانشینی جهانی باز بازی Star Wars است که بین فیلم‌ های The Empire Strikes Back و Return of the Jedi اتفاق می‌ افتد، بنابراین ویدیو تریلر داستانی ممکن است برای بینندگان دقت کننده علایق ویژه‌ ای داشته باشد. اگر شانسمان خوب باشد، ممکن است در این تریلر تاریخ عرضه‌ ی بازی نیز مشخص شود.

در خبرهای دیگر یوبی‌ سافت، ناشر بازی‌ ها به تازگی اعلام کرده است که یک جلسه جدید از مراسم Ubisoft Forward را در تاریخ ۱۰ ژوئن (اواسط اردیبهشت) رونمایی خواهد کرد. این شرکت تعداد زیادی از بازی‌ ها را در دست ساخت دارد و هنوز مشخص نکرده که دقیقاً چه انتظاراتی از این مراسم داریم. با این حال برخی از برنامه‌ های مورد امید شامل Assassin’s Creed Codename Red، The Division 3، بازسازی Splinter Cell و شاید حتی بازی Star Wars Outlaws بیشتر است.

هنوز تاریخ عرضه‌ ی بازی Star Wars Outlaws مشخص نشده است، اما حداقل قرار است قبل از پایان سال ۲۰۲۴ برای کامپیوتر، PC, PlayStation 5, and Xbox Series X | S منتشر شود.

پست قبلی

معرفی و ویدیو تریلر بازی Star Wars: Unlimited

پست بعدی

بازی Gears of War 6 در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید