اخبار جدید بازی The Witcher 4

اخبار جدید بازی The Witcher 4

توسعه بازی The Witcher 4 با نام کدی Polaris یک گام دیگر به جلو برداشته است، زیرا CD Projekt Red اعلام کرده که ۴۰۳ نفر از کارمندان بر روی آن کار می‌ کنند. در اوایل امسال، مدیر عامل شرکت یعنی آدام بادوفسکی اشاره کرده بود که قصد دارد حدود ۴۰۰ نفر را برای بازی اصلی بعدی Witcher داشته باشد. این تقریبا دو سوم نیروی کار CDPR است و به گفته مدیر عامل مشترک میخائیل نواکوفسکی (توسط VGC) این امر اجازه خواهد داد تا مرحله تولید بازی امسال آغاز شود.

در اوایل توسعه Polaris نواکوفسکی اشاره کرده بود که فقط ۱۷ نفر بر روی آن کار می‌ کنند، زیرا بیشتر کارمندان پس از انتشار گسترش Phantom Liberty بازی Cyberpunk 2077 بازسازی سازمانی شده و به سایر پروژه‌ ها منتقل شده‌ اند. همچنین هنوز ۱۷ نفر برای ارائه پشتیبانی از بازی Cyberpunk 2077 فعال هستند، در حالی که پروژه‌ های دیگر مانند Orion، Sirius، و Hadar به ترتیب ۴۷، ۳۷ و ۲۰ نفر دارند. به تاریخ ۲۹ فوریه ۲۰۲۴، CDPR ۶۲۷ توسعه‌ را به چندین بازی، خدمات و پروژه دیگر اختصاص داده است.

Polaris چهارمین بازی اصلی Witcher است و شروع یک سه‌ گانه جدید در این سری خواهد بود. همچنین اولین بازی Witcher نیز در حال بازسازی است و CDPR قصد دارد آن را به‌ روزرسانی کند و در عین حال برخی از عناصر قدیمی‌ تر آن را حذف کند. در طول توسعه Phantom Liberty، CDPR یک بازسازی سازمانی اجرا کرد. این شرکت تیمی را تشکیل داده است که می‌ توانند به سرعت به هر مشکلی در طول تولید یک بازی واکنش نشان دهند.

پست قبلی

شخصیت Eddy Gordo در بازی Tekken 8

پست بعدی

آپدیت جدید ۱.۰۵۰ بازی Dragon’s Dogma 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید