شخصیت جدید بازی Overwatch 2 با نام Venture

شخصیت جدید بازی Overwatch 2 با نام Venture

شما نمی‌ توانید کلمه ماجرا را بدون پیمودن بنویسید! با Venture در این تریلر جدید برای Overwatch 2 آشنا شوید و قهرمان جدید Damage را در حال انجام عمل ببینید. این باستان‌ شناس پرانرژی با یک دستگاه حفاری هوشمند و شخصیتی پرانرژی آماده است تا تخریبی بزرگی را به تیم دشمن ارسال کرده و پیروز شوید.

Overwatch 2، نسخه دنباله‌ دار از بازی تیمی آنلاین محبوب Overwatch است که توسط Blizzard Entertainment توسعه داده شده است. این بازی ادامه‌ ای را به داستان و جهان فراگیر Overwatch ارائه می‌ دهد و از روش‌ های بازی اولیه استفاده می‌ کند، اما با اضافه کردن عناصر جدید مانند حالت‌ های تک‌ نفره و داستانی، مکانیک‌ های جدید و به‌ روزسانی‌ های گرافیکی بهبود یافته است.

Overwatch 2 شامل حالت‌ های جدیدی مانند Push، که اولین حالت اضافی بازی است، و نمادهای جدید، مراحل، و شخصیت‌ های بازی را ارائه می‌ دهد. بازی همچنین داستان‌ های جدیدی را ارائه می‌ دهد که ادامه داستان جنگ Overwatch با تروریست‌ ها و تهدیدهای دیگر را روایت می‌ کند.

بازی Overwatch 2 همچنین امکان بازی چندنفره آنلاین را با حالت‌ هایی مانند Quick Play و Competitive فراهم می‌ کند، جایی که بازیکنان می‌ توانند با دوستان خود و یا بازیکنان دیگر از سراسر جهان به تیمی بپیوندند و در مسابقات مختلف شرکت کنند.

Venture در فصل ده Overwatch 2 در تاریخ 16 آوریل ( 30 فروردین) وارد می‌ شود، اما می‌ توانید آن‌ را در طول یک دوره زمانی محدود که از 28 مارس تا 31 مارس 2024 ادامه دارد، امتحان کنید.

تریلر معرفی Venture

پست قبلی

معرفی بازی Goat Simulator 3

پست بعدی

ویدیو تریلر جدید بازی Dead by Daylight

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید