Warhammer 40 به Warzone می آید

بازی Warzone

اکتیویژن به طور رسمی تایید کرده که همکاری قبلی Call of Duty با Warhammer 40,000 که پیشتر فاش شده بود، تأیید شده است و این همکاری اسکین اپراتور جدیدی را به Modern Warfare 3 و Warzone می‌ آورد. در یک ویدیو تیزر کوتاه، Call of Duty اسکین های فضانوردان، خواهران نبرد و نیروی همبسته آسترا را که در دنیای Warhammer 40,000 وجود دارند را اعلام کرد. تاریخ انتشار رسمی با تیزر اعلام نشد، بنابراین این همکاری ممکن است در به‌ روزرسانی Season 2 Reloaded آینده اتفاق بیافتد، یا ممکن است. پس در توییتی که از سوی Activision بوده همه‌ آپدیت برای Season 2 Reloaded اعلام شده است که شامل دو اسلحه، نقشه‌ های اضافی چند نفره، محتوای جدید زامبی‌ ها، و ویژگی‌ های بیشتر Warzone، آمده است. این عملکرد بین دو شکرت Activision و Relic Entertainment نکات مثبتی را به همراه دارد از جمله:
همکاری بیشتر بین دو شرکت: همکاری بین Call of Duty و Warhammer 40,000 یک امکان جذاب برای طرفداران هر بازی است، که در بلند مدت میتواند به ترکیبی منحصر به‌ فرد از عناصر گیم‌ پلی از هر دو جهان تبدیل شود.
استایل‌ های متنوع: با اضافه شدن اسکین های جدید، بازیکنان می‌ توانند به شخصیت‌ های معروف از دنیای Warhammer 40,000 تبدیل شوند، که این امکان را برای استفاده از استایل‌ های متنوع فراهم می‌کند.
پتانسیل برای محتوای آینده: اعلام این همکاری امکاناتی را برای همکاری‌ ها و به‌ روزرسانی‌ های آینده باز می‌ کند، که باعث نگاه تازه و جذاب برای بازیکنان در طولانی مدت می‌ شود.

پست قبلی

گیم پلی بازی The Thaumaturge منتشر شد

پست بعدی

آپدیت جدید Dragon Age

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید