تاخیر در تاریخ عرضه XDefiant

تاخیر در تاریخ عرضه XDefiant

تاریخ عرضه XDefiant به دلیل مشکلات فنی دوباره به تأخیر افتاد، زیرا قبلاً برنامه ریزی شده بود که تا پایان مارس (فروردین) 2024 عرضه شود. اکنون یوبی‌سافت به دلیل کار بر روی آنتی چیت خود یک تاریخ عرضه جدید یعنی پس از یک دمو که در ماه آینده عرضه می شود را مشخص کرده است.

در یک بروزرسانی از یوبی‌سافت سانفرانسیسکو، استودیو اعلام کرد که هنوز برخی از مشکلات وجود دارد که باید قبل از عرضه XDefiant برطرف شوند. تیم توسعه بازی همچنین برای یک جلسه آزمایشی سروری را برای 12 ساعت امتحان کردند که این آزمایش بر روی پلتفرم های PC, PS5, and Xbox Series X|S برگزار شد. هدف از این آزمایش این بود که ببینند سرورها چه مقدار فشار را تحمل می‌ کنند. یوبی‌ سافت سانفرانسیسکو انتظار داشت که پس از پایان این آزمایش، بتواند به زودی تاریخ عرضه را تعیین کند. ولی هنوز مشکلاتی برای بازی وجود دارد که در پیامی از سوی یوبی سافت بر روی صفحه توییتر خود مشکلات را شرح دادند.

به گزارش مالی جدید یوبی‌ سافت، XDefiant به عنوان یک بازی رایگان دیگر به صدر مورد انتظار ترین بازی های یوبی‌ سافت می‌ رسد، زیرا این شرکت همچنان در حال تقویت موقعیت خود در خدمات بخش زنده است و بازگشت کسب‌ و کار خود را در Link in افزایش می‌ دهد. یوبی‌ سافت ابتدا امیدوار بود که این بازی را در اکتبر (تابستان) 2023 عرضه کند، اما سپس آن را به طور نامحدود به تأخیر انداخت. با این حال گزارش مالی اظهار کرد که آن تا مارس (فروردین) 2024 منتشر خواهد شد.

XDefiant یک بازی شوتر PVP برای رقابت با بازی های شوتر Call of Duty از Activision است و تولید کننده اجرایی بازی مارک روبین، نیز یکی از تولید کنندگان اجرایی Call of Duty بوده است که در با یوبیسافت همکاری دارد.

پست قبلی

معرفی بازی اکشن Morbid: The Lords of Ire

پست بعدی

معرفی بازی ماجراجویی Age of Water

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید