بازی Berserk در راه است

بازی Berserk در راه است

بیشتر بازیکنانی که با مجموعه‌ی Berserk آشنایی دارند، احتمالا از تأثیرات بی‌ نظیر آن بر روی بازی‌ های شرکت FromSoftware آگاه هستند. بزرگترین انتشارات این استودیو اشاراتی به Berserk کرده است که از تخمینهای سطحی در مورد گرافیک گرفته تا شباهت‌ های طراحی و از همه مهمتر انطباق‌ های اصلی در داستان و اسطوره‌ شناسی های بازی. در حالی که بازی‌ هایی مانند Dark Souls، Bloodborne و Elden Ring به طور کامل به لحاظ محتوا واقعیت نمایی می‌ کنند، اما از انگیزه‌ های واضح Berserk الهام گرفته‌ اند. شرکت FromSoftware می‌تواند با برخورد مستقیم با این مانگا برجسته کاری عالی انجام دهد.

Berserk یک مانگای طولانی‌ مدت است که شماره اول آن در سال ۱۹۸۹ منتشر شد و اگرچه این مجموعه به چندین انطباق از جمله بازی‌ های ویدیویی دست یافته است اما این انطباقات به عنوانی کمتر از منابع اصلی شناخته شده‌ اند. بیشتر به دلایل دلخواه یا دیگر دلایل خلاقیتی و حتی انیمه‌ ی Berserk در سال ۱۹۹۷ که محترم‌ ترین انطباق داستانی را نسبت به بازی های FromSoftware دارد برگزیده است، فقط به دوره‌ی طلایی می‌ پردازد و بخش‌ های زیادی از داستان مانگا را بی‌ توجه می‌ گذارد. با این حال شرکت FromSoftware می‌ تواند زمینه‌ ساز بهترین پروژه با نام Berserk را فراهم کند.

همیشه شرکت FromSoftware نیز به مفاهیم فلسفی بلند پروازانه مانند طبیعت واقعی و اینکه آیا انسان‌ ها دارای اراده آزاد هستند مثل Berserk، توجه داشته است و روش‌ های عجیب و غریب داستان‌ گویی این استودیو می‌ تواند برای خدمت به داستان مانگا تغییر یابد. اگر شرکت FromSoftware یکی از دوره‌ های مشخص Berserk را انطباق دهد یا سعی دارد داستان کل را پوشش دهد، در این ایده حتما پتانسیل قابل انکاری وجود دارد که میازاکی و همکارانش به طور مستقیم از بزرگ‌ ترین الهام خود انطباق بخشند. حال باید در ماه های آینده منتظر اخبار جدیدی از سوی FromSoftware باشیم و ببینیم چه اقداماتی برای ساخت این بازی در نظر دارد.

پست قبلی

بازی‌ های آینده Assassin’s Creed

پست بعدی

معرفی بازی Stellar Blade

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید