بازی‌ های آینده Assassin’s Creed

بازی‌ های آینده Assassin's Creed

با انتشار نسخه‌ های بتا اخیر Assassin’s Creed Mirage و Assassin’s Creed Nexus، بسیاری از طرفداران ممکن است کنجکاو باشند که زمان انتشار اخبار در مورد بازی‌ های آینده چه زمانی خواهد بود. شایعاتی در حال پخش هستند که Assassin’s Creed Red در سال ۲۰۲۴ منتشر خواهد شد، بنابراین انتشار اخبار مربوط به آن باید به زودی صورت گیرد. خوشبختانه طرفداران می‌ توانند به طور معقول ۱۲ ژوئن (12 خرداد) را به عنوان یک روز بزرگ اخبار برای این سری علامت‌ گذاری کنند. این هنوز تایید نشده است اما بهترین حدس این است که یک رویداد Ubisoft Forward با تمرکز بر Assassin’s Creed در آن تاریخ برگزار شود.

اخیرا گئوف کیلی که مجری رویداد Summer Game Fest است اعلام کرد که رویداد خود را برای ۷ ژوئن (9خرداد) برگزار می‌ کند. به این معنی که طرفداران می‌ توانند انتظار داشته باشند که دو هفته یا چند روز اول این ماه با اخبار بازی‌ ها پر شود. هنوز خبری از پیش گزارش رویدادها داده نشده که شرکت‌ هاچه کاری انجام می‌ دهند، اما چند سال گذشته مشاهده کرده‌ ایم که یوبی‌ سافت رویدادی به نام Ubisoft Forward برگزار می‌ کند. اخبار Assassins Creed از چندین رویداد این شرکت آمده است و این الگو در این سال احتمالاً تغییر نخواهد کرد.

بر اساس شایعات گزارش‌ ها و تاییدها مختلف یوبی‌سافت حدود ۹ بازی Assassins Creed در دست توسعه دارد، بیشتر آن‌ ها در یک مرکز به نام AC Infinity جای گرفته‌ اند. از میان عناوین زیر، احتمالا بیشترین میزان اطلاعاتی که طرفداران خواهند شنید مربوط به بازی‌های Jade، Red و Hexe است، اما طرفداران نباید تایید شایعه‌ی Remake Assassins Creed Black Flag را هم کنار بگذارند.

Assassin’s Creed Jade

Assassin’s Creed Red

Assassin’s Creed Hexe

Assassin’s Creed Invictus

Assassin’s Creed Nebula

Assassin’s Creed Raid

Assassin’s Creed Echoes

Assassin’s Creed Black Flag Remake

پست قبلی

جشن 30 سالگی Elder Scrolls

پست بعدی

بازی Berserk در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید