جشن 30 سالگی Elder Scrolls

جشن 30 سالگی Elder Scrolls

امروز 6 فروردین جشن 30 سالگی Elder Scrolls، اولین بازی ایلدر اسکرولز را نشان می‌ دهد و Bethesda این رویداد را با یک پیام به طرفداران و بروزرسانی در مورد پیشرفت توسعه بازی Elder Scrolls VI جشن می‌ گیرد. برای هر کسی که آگاه نیست اولین بازی ایلدر اسکرولز بازی The Elder Scrolls Arena بود که در تاریخ ۲۵ مارچ ۱۹۹۴ بر روی سیستم عامل ام‌ اس-داس منتشر شد. Bethesda در آخرین توییت خود اعلام کرد که فکر کردن به این که چقدر این سری رشد کرده و چقدر هنوز هم مهم است و همه اینها به خاطر شما جامعه‌ی بازیکنان ما است.

بزرگترین بازی آینده ایلدر اسکرولز بازی The Elder Scrolls VI است که در حال حاضر در دست توسعه است. Bethesda یک بروزرسانی بسیار مختصر در مورد این بازی ارائه داده است و گفته است: “حتی الان، بازگشت به تامریل و بازی در نسخه‌ های اولیه باعث پر شدن حس شادی، هیجان و روحیه ماجراجویی می‌ شود.”

The Elder Scrolls VI بزرگترین بازی بعدی استودیو بازی‌ سازی Bethesda پس از عرضه بازی Starfield در سپتامبر ۲۰۲۳ است. انتظار می‌ رود این بازی حداقل تا سال ۲۰۲۶ منتشر نشود. بعد از The Elder Scrolls VI، Bethesd بازی Fallout 5 را ارائه خواهد داد. اخیرا شایعه شده است که هوارد به افرادی که در حال کار بر روی سریال تلویزیونی Fallout هستند، توصیه کرده است تا از برخی موضوعات خاص که باعث رشد عناوین جدید میشود خودداری کنند، زیرا این موضوعات در Fallout 5 پوشش داده خواهند شد.

پست قبلی

باگ جدید Battlefield 2042

پست بعدی

بازی‌ های آینده Assassin’s Creed

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید