آپدیت جدید Call of Duty: Modern Warfare 3

آپدیت جدید Call of Duty: Modern Warfare 3

Sledgehammer Games خبری از بازگشت حالت Capture the Flag به بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 داده است. بازگشت مود کلاسیک یک رویداد قابل توجه برای Call of Duty: Modern Warfare 3 خواهد بود، زیرا یک قالب 6 نفره از این حالت کلاسیک از زمان Black Ops Cold War دیده نشده است.

سال گذشته Modern Warfare 2 حالت Big Capture the Flag را اضافه کرد که یک نسخه بزرگ‌ تر از این حالت را در مپ های 20 نفره اجرا می‌ کرد. یک نسخه 6 نفره هرگز اضافه نشد اگر چه این حالت قبلاً در Cold War، WWII، Infinite Warfare، Black Ops 3 و غیره دیده شده است. Capture the Flag به عنوان یک مود محبوب نه تنها در Call of Duty بلکه در بسیاری از بازی‌ ها، شوتر و غیره بسیار محبوب شده است. بیشتر کاربران احتمالا با سبگ ساده اما لذت‌ بخش آن آشنا هستند که احتمالاً به زودی باز می‌ گردد.

علاوه بر این Modern Warfare 3 همچنین به تازگی برای وارزون آپدیتی در 13 مارچ (23 اسفند) عرضه شد که تغییراتی در برخی از اسلحه‌ ها و قسمت های کوچک بازی ایجاد کرد. این به‌ روزرسانی همزمان با رویداد Warhammer 40K بازی Call of Duty منتشر شد که از 13 مارس تا 27 مارس ادامه دارد. کاربران اکنون می‌ توانند در حالت محدود زمانی رویداد بازی بازی کنند، Juggermosh که به طرفداران این اجازه را می‌ دهد که به عنوان Juggernaut های مبارزه‌ گر Warhammer 40K از دید سوم شخص بازی کنند.

پست قبلی

The last of us 2 برای Pc عرضه میشود

پست بعدی

آپدیت 1.3.4 بازی Diablo 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید