The last of us 2 برای Pc عرضه میشود

The last of us 2 برای Pc عرضه میشود

طبق گفته های فن های بازی TLOU که پارت PC بعدی سونی ممکن است The Last of Us Part 2 Remastered باشد. این اطلاعات توسط همان لیکری یکی از کاربران Naughty Dog به اشتراک گذاشته شده است که به درستی یک بازی قبلی را قبل از اعلام رسمی آن، پیش‌بینی کرده بود. The Last of Us Part 2 Remastered بر روی PS5 موفقیت چشمگیری داشته است، و طرفداران PC ممکن است بخواهند بیشتر در مورد این موضوع بدانند.

The Last of Us Part 2 یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Naughty Dog توسعه یافته و در سال 2020 منتشر شد. این بازی در یک دنیای مرده به وجود آمده توسط یک عفونت قارچی که انسان‌ ها را به موجودات دشمن تبدیل می‌ کند روایت می‌ شود و داستان آن دنباله‌ ای برای شخصیت الی است که در یک منظره خشونت‌ آمیز به دنبال انتقام می‌ گردد. داستان The Last of Us Part 2 بررسی‌ هایی راجع به اخلاق، موضوعات زندگی و پیچیدگی‌ های طبیعت انسان در میان یک جامعه ویران شده را به نمایش می کشد. علی رغم برخی از اختلافات مربوط به داستانش، بازی به خاطر گیم‌ پلی‌ زیبای خود قابل تحسین بوده است.

اگر سونی در ماه آینده اعلام کند که پارت The Last of Us Part 2 Remastered برای PC در دسترس قرار می‌ گیرد، جالب خواهد بود که ببینیم این شرکت چگونه به چالش‌ های احتمالی پاسخ می‌ دهد و از درس‌ های گذشته استفاده می‌ کند. در حال حاضر، گیمرهای PC باید منتظر به‌ روزرسانی‌ های بیشتر و تایید ممکن از سونی درباره این توسعه بمانند.

پست قبلی

معرفی بازی Ereban: Shadow Legacy

پست بعدی

آپدیت جدید Call of Duty: Modern Warfare 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید