تاریخ آپدیت CoD: Modern Warfare 3 Season 3

تاریخ آپدیت CoD: Modern Warfare 3 Season 3

Activision تأیید کرده که آپدیت Season 3 در تاریخ ۳ آوریل (15 فروردین) راه اندازی خواهد شد. این به‌ روزرسانی‌ ها معمولا در ساعت ۹ صبح به وقت غرب ایالات متحده، ۱۲ ظهر به وقت شرق ایالات متحده، ۵ بعد از ظهر به وقت بریتانیا بر روی تمامی پلتفرم‌ ها اعمال می‌ شود.

فصل سوم شامل یک نبرد جدید برای باز کردن سلاح‌ ها و لوازم جانبی بیشتر خواهد بود. پیش نمایش های فصلی معمولا حداقل یک اپراتور و دو سلاح اضافی را شامل می‌ شوند. بر اساس اطلاعات به دست آمده از data miner ها فصل سوم ممکن است شامل تفنگ تاکتیکی Bal-27، تفنگ تک تیرانداز MORS، تفنگ کوچک AMS1 و سلاح انرژی EM1 از بازی Call of Duty: Advanced Warfare باشد. این اطلاعات از طرف یکی از معروف‌ ترین فاش کنندگان اطلاعات Call of Duty به نام HeyImAlaix منتشر شده است.

نقشه محبوب Rebirth Island با شروع فصل سوم بر میگردد. اکنون Rebirth Island برای بازی در Call of Duty: Warzone Mobile در دسترس است اما این نقشه از زمان عرضه Warzone 2 در نسخه کنسولی یا کامپیوتری Warzone به کار نبرده شده است. اگرچه هنوز جزئیات خاصی از فصل سوم Warzone Mobile موجود نیست ولی بازیکنان همچنان می‌ توانند انتظار داشته باشند که این بازی همراه با پیش نمایش های نبرد و پیشرفت مشترک با نسخه کنسولی و کامپیوتری ارائه شود.

پست قبلی

معرفی بازی Stellar Blade

پست بعدی

تعداد پلیر های World of Warcraft

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید