تعداد پلیر های World of Warcraft

تعداد پلیر های World of Warcraft

تعداد پلیر های World of Warcraft تقریباً 7.25 میلیون نفر است. در ابتدا بازی شاهد افزایش قابل پیش‌ بینی بازیکنان در زمان عرضه بود، اما با گذشت زمان کاهش تعداد بازیکنان به شدت چشمگیرتر شد. زیرا طرفداران از داستان و محتوای گسترش ناراضیتی خود را بیان کردند. سپس هنگامی که Dragonflight منتشر شد، افزایش بازیکنان به اندازه‌ ای بالا نبود که مورد انتظار باشد. بسیاری از این موارد به افرادی باز می‌ گردد که در زمان Shadowlands علاقه‌ شان را از دست دادند و حتی در برخی موارد به Blizard اعتمادشان را از دست دادند.

اما Blizzard به پاسخگویی نسبت به community و بررسی بازخورد پرداخت و در طول Dragonflight توانست این وضعیت را بهبود بخشد. این کار کمک کرد که Dragonflight به طور کلی مورد استقبال قرار گیرد و بیشتر مسائل بزرگ Shadowlands را به خوبی تصحیح کند. محیط، شخصیت‌ ها و گیم‌ پلی همه به طور مستقیم به مشکلاتی که بازیکنان در Dragonflight داشتند، مانند شکایت‌ ها در مورد قدرت و دوری از جهان واقعی Warcraft پرداخت. اما Hight سازنده بازی گفت تیم اقدامات اضافی انجام دادند، مانند به اشتراک گذاشتن نقشه‌ های محتوا بازی و افزایش نرخ به‌ روزرسانی‌ ها که بازیکنان را درگیر خود کرد. به عبارت دیگر تعداد پلیر های World of Warcraft در طول Dragonflight به جای کاهش، افزایش یافت و اکنون برای اولین بار در تاریخ wow این اعداد بیشتر از زمان عرضه در حال گسترش هستند.

براوردهای Bellular می‌ گوید که تعداد پلیر های World of Warcraft تقریباً 7.25 میلیون نفر است، پس از رسیدن به حد 4.07 میلیون نفر در طول Battle for Azeroth و 4.5 میلیون نفر در طول Shadowlands (کمی بیشتر با کمک WoW: Classic). این یک ویژگی قابل توجه است زیرا بازی در سال 2010 با 12 میلیون مشترک در اوج خود بوده است در طول Wrath of the Lich King برای یک بازی که 20 سال است وجود دارد، این بسیار تحسین برانگیز است.

پست قبلی

تاریخ آپدیت CoD: Modern Warfare 3 Season 3

پست بعدی

معرفی بازی Cassette Beasts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید