آخرین بسته DLC BlackCell بازی COD معرفی شد

بازی COD

به‌روزرسانی بزرگ فصل 2 بازی Call of Duty در تاریخ 7 فوریه برای Modern Warfare III و Warzone منتشر می‌شود، و یکی از افزوده‌های قابل توجه، بسته DLC جدید BlackCell است.

این پیشنهاد جدید BlackCell حاوی پوسته های اپراتور با یک رنگ طلای تاریک و براق بنفش است. این پوست‌ها نه فقط شکیبا به نظر می‌آیند، بلکه برخی از پوست‌ها “تخریب واکنشی” دارند. این به این معناست که سرباز شما با افزایش تعداد کشته‌شدگان از انسان به زامبی و در نهایت به یک اسکلت تغییر می‌کند.

بسته DLC‌های BlackCell به طور معمول با قیمتی حدود $30 عرضه می‌شوند، بنابراین احتمالاً قیمت این بسته نیز به همین مقدار خواهد بود. علاوه بر پوست‌ها، بازیکنانی که بسته DLC جدید BlackCell را می‌خرند، دسترسی فوری به بخش BlackCell نقشه جدید Battle Pass را دارند.

همچنین بازیکنان “Knuckle Sandwich” finishing move، طرح سلاح “Molten BlackCell” برای تفنگ حمله SVA 545، طرح اسلحه “Requiem BlackCell” برای تفنگ جنگ Sidewinder، و 1,100 COD Points نیز دریافت می‌کنند.

بسته‌های DLC BlackCell از آوریل 2023 به بازار آمدند و به عنوان یک انتخاب محبوب و پرسود، و همچنین مورد انتقاد، به حساب می‌آیند زیرا بسیاری از مردم از قیمت بالای آن انتقاد دارند.

به‌روزرسانی فصل 2 نقشه‌های جدید اصلی چندنفره 6v6 را معرفی می‌کند، همچنین نقشه جدیدی برای حالت جنگ بزرگ. این به‌روزرسانی همچنین یک همکاری دیگر را معرفی می‌کند، این بار با The Walking Dead، زیرا Rick Grimes و Michonne به عنوان شخصیت‌های قابل بازی به بازی اضافه می‌شوند. در زمینه بازی رویال، نقشه Fortune’s Keep به Warzone باز می‌گردد و طرفداران به این موضوع بسیار هیجان زده‌اند.

پست قبلی

مینی پس جدید فورتنایت برای Chapter 5 Season 1

پست بعدی

تاریخ انتشار و جزئیات فصل دوم بازی CoD: Modern Warfare 3 و Warzone

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید