تاریخ انتشار و جزئیات فصل دوم بازی CoD: Modern Warfare 3 و Warzone

بازی CoD: Modern Warfare 3

فصل دوم بازی، یک پس جدید جنگل، یک همکاری با The Walking Dead، بازگشت Fortune’s Keep برای Warzone و موارد دیگر را به همراه دارد.

فصل دوم بازی Call of Duty به زودی منتشر می‌شود که به این معناست که محتوای جدیدی برای Warzone و Modern Warfare 3 در راه است. در اینجا تمام اعلان‌های مهم درباره چندنفره، زامبی‌ها و بازی بزرگ، شامل چهار اسلحه جدید، یک همکاری با The Walking Dead و بازگشت Fortune’s Keep برای Warzone، آورده شده است.

زمان شروع فصل دوم بازی Call of Duty

فصل دوم Modern Warfare 3 و Warzone در روز چهارشنبه، ۷ فوریه به راه می‌افتد. به‌طور دقیق، بروزرسانی بزرگ برنامه‌ریزی شده است که ساعت ۹ صبح به وقت غرب آمریکا، ۱۲ ظهر به وقت شرق آمریکا و ۵ بعد از ظهر به وقت گرینویچ در PlayStation، Xbox و PC رونمایی خواهد شد.

چه چیزی از فصل دوم انتظار داریم؟

فصل دوم Modern Warfare 3 و Warzone یک پس نوین را برای افزایش سطح و باز کردن اسلحه‌ها و لوازم آرایشی جدید شامل می‌شود. دو سطح رایگان و ویژه این پس وجود دارد و بسته $30 اضافی BlackCell بازگشته است. اپراتور BlackCell این فصل یک پوست دارد که با افزایش تعداد کشته‌شدگان از انسان به زامبی و در نهایت به استخوان تغییر می‌کند.

برجسته‌های این فصل برای پس ویژه، Rick Grimes از The Walking Dead و Kate Laswell از سری Modern Warfare دوباره آغاز می‌شود. برای اسلحه‌های DLC، در سطوح رایگان این پس شامل تفنگ حمله BP50 و اسمیت یکتا RAM-9 هستند، در حالی که دو اسلحه دیگر هم در ادامه فصل به بازی اضافه خواهند شد.

تم زامبی‌ها ادامه دارد با برگزاری رویداد Fear the Living از The Walking Dead از ۲۸ فوریه تا ۶ مارس که به بازیکنان امکان می‌دهد تا برخی از لوازم آرایشی مرتبط با زامبی را باز کنند.

تغییرات مرتبط با Warzone


نقشه محبوب Fortune’s Keep در فصل دوم به Warzone باز می‌گردد و حالت جدید Ranked Play Resurgence برای تیم‌های سه نفره را به همراه دارد. این نقشه شامل تغییرات تصویری از زمان دوره Vanguard برای Warzone است. Fortune’s Keep همچنین شامل پل‌های جدیدی با قابلیت کشش، یک ردیاب امتیاز جدید برای نمایش رکوردهای حمله تیم و محتوای مرتبط با زامبی‌ها خواهد بود.

تغییرات مرتبط با Modern Warfare 3

فصل دوم نقشه‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند: Stash House، Vista و Departures نقشه‌های استاندارد ۶v۶ هستند که در لحظه عرضه می‌شوند و Operation Tin Man نقشه جدید برای حالت جنگ بزرگ بازی است. نقشه‌های بیشتری در ادامه فصل اضافه خواهند شد، از جمله نسخه بازسازی شده از نقشه Das Haus محبوب Vanguard.

پنج حالت بازی تایید شده‌اند: Team Gun Game، Snipers Only، Hordepoint، Bounty و حالت جدید Juggermosh.

بروزرسانی همچنین شامل فصل جدید Ranked Play چندنفره، به‌همراه چالش‌ها و رویدادها و پیشرفت فصلی بازیکنی است.

پست قبلی

آخرین بسته DLC BlackCell بازی COD معرفی شد

پست بعدی

عرضه MW3 در گیم پس 2025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید