گرگ تنها به Death Stranding بر میگردد.

بازی Death Stranding

Hideo Kojima بعد از انتشار این تریلر ثابت کرد که این همه تاخیر در ساخت DS2 بی تاثیر نبوده و پروژه به بهترین نحو خود دارد پیش میرود. این تریلر شامل بخش های مختلفی از بازی و داستان سرایی های متعدد هست که طبق آمار بدست آمده خیلی از پلیر ها رو شوکه کرده و در لیست 10 بازی مورد انتظار سال 2024 قرار گرفته.

مود جدید بازی

Death Stranding

از عناوین جدید این بازی مورد انتظار میتوان به اضافه شدن مود اکشن خود که سلاح ها رو در بر میگرد و همچنین یک همدم کوچک که به صورت عروسک در اومده مانند Mimir در بازی GOD OF WAR که به همراه وی متصل بود و نقش کمدی بازی رو در بر گرفته بود همانند است. این عروسک به نام Troy Baker است و کار این عروسک به صورتی است که راه ها و اتفاقات داخل بازی رو برایتان پیش بینی میکند و برخی مواقع شاهد جوک های بی مزه troy هستید.

آب و هوا

Death Stranding

اضافه شدن مود های آب و هوایی جدید رنگ تازه ای به این بازی داده و بر خلاف نسخه قدیمی خود که تنها باران را در بازی میدید در این بازی شاهد گرد و خاک، طوفان، سیل، خشکی هوا و باران اسیدی هستید. . دیگر عناوین مورد توجه میتوان به برگشتن دشمنان سابق سم یعنی استراکتر ها اشاره کرد. اضافه شدن شب و روز نیز، دید جدیدی به بازیکن میدهد و شرایط بازی را میتواند در شب سخت کند.

عناوین مورد انتظار

Death Stranding

جالب است که بدانید موزیک این بازی به طرز عجیبی شما رو یاد Devil May Cry می اندازد، آهنگ این بازی به عهده Ludvig Forssell هست که ما قبل از این پروژه، نسخه اول این بازی را بر عهده داشته است.
طبق گقته کوجیما این قسمت از بازی بیشتر بر روی بخش اکشن خود تمرکز دارد و همچنین شایعاتی بر مبنای اینکه مود چند نفره به بازی اضافه شده وجود دارد.

تریلر

پست قبلی

مسابقات آسیایی تیم ملی فوتبال الکترونیک ایران دوحه قطر

پست بعدی

شگفتی های 2024 (بازی های مورد انتظار 2024)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید