مسابقات آسیایی تیم ملی فوتبال الکترونیک ایران دوحه قطر

تیم ملی فوتبال الکترونیگ ایران

تیم ملی فوتبال الکترونیک ایران به دوحه، پایتخت قطر، پا گذاشت تا در اولین دوره مسابقات فوتبال الکترونیک جام ملت‌های آسیا شرکت کند. این رقابت‌ها، که در روز 10 بهمن 1403 آغاز شد، میزبانی تیم‌های برتر آسیا را بر عهده دارد.

حسن پاجانی، حسام کرمی، و مهدی عزتی به عنوان بازیکنان نماینده ایران در این دوره حضور دارند، با نیما خیراله به عنوان مربی و لقمان شاورانی که نقش سرپرستی و سرمربیگری تیم را بر عهده دارد، به قطر رسیدند.

برنامه‌ریزی تیم ایران برای مرحله گروهی به شرح زیر است: تیم پس از یک دوره استراحت کوتاه، تمرینات آماده‌سازی خود را آغاز خواهد کرد و در گروه C این مسابقات، رقابت‌های خود را با تیم‌های امارات و هنگ کنگ آغاز خواهد کرد. تیم ایران اولین روز رقابت‌ها را استراحت خواهد کرد و در روز دوم، مطابق با 13 بهمن، از ساعت 15:30 به وقت ایران با هنگ کنگ و سپس از ساعت 16:30 با امارات رقابت خواهد کرد. رقابت‌های گروهی به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود، با امتیازدهی مشابه بازی‌های فوتبال معمولی.

این مسابقات تحت عنوان AFC eAsian Cup 2023 برگزار می‌شوند و بازی‌ها بر روی کنسول PS5 و در فرمت تیمی 2 نفره (Co-op) انجام خواهد گرفت، با استفاده از بازی ایفوتبال 2024 (eFootball 2024) و فرمت Uniform Ratings of Players.

استراحت تیم ایران در اولین روز مرحله گروهی می‌تواند به عنوان فرصتی برای افزایش آمادگی و هماهنگی بیشتر با شرایط مسابقه تلقی شود، هرچند که ممکن است نگرانی‌هایی در مورد هماهنگی دیرهنگام با فضای رقابت‌ها وجود داشته باشد. این استراتژی و زمان‌بندی چگونه بر عملکرد تیم در مسابقات تاثیر خواهد گذاشت، موضوعی است که با دیدن بازی‌ها مشخص خواهد شد.

در ادامه غکس های این رویداد را باهم مشاهده میکنیم:

نیما خیراله
پست قبلی

فصل دوم call of duty در ژانر walking dead+ تاریخ معرفی و تصاویر فصل جدید

پست بعدی

گرگ تنها به Death Stranding بر میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید