داستان Dragons Dogma 2

داستان Dragons Dogma 2

داستان بازی Dragons Dogma 2 در پس‌ زمینه‌ ی یک درگیری روز افزون بین دو پادشاهی ورموند و باتال رقم می‌ خورد. سرزمین ورموند محل زندگی انسان‌ ها است. در حالی که باتال محل زندگی الف‌ ها و بیسترن‌ ها (غول ها) است و هر دو سرزمین دارای فرهنگ و رسوم خود در رابطه با اسطوره‌ی Arisen است. یعنی قهرمان مقدسی که مسئول کشتن اژدهای بزرگی است که پایان دنیا را فرا می‌ خواند در ابتدای بازی شخصیت اصلی پس از روبرو شدن با اژدهای بزرگ بعنوان Arisen بعدی انتخاب می‌ شود که این امکان را به او می‌ دهد که از موجودات پری و همراهان NPC از دیگر دنیاها استفاده کند.

هنگامی که Arisen و گروهشان به دنبال اژدهای بزرگ می‌ گردند، آنها در میان یک درگیری قبیله ای مهم بین پادشاهی‌ ها گرفتار می‌ شوند. در حین انجام کارهای ماجراجویانه و ایجاد ارتباطات جدید آنها با رهبران کلیسا و رقبایی که به دنبال به دست آوردن وضعیت Arisen به عنوان شخصیت مقدس هستند، رو به‌ رو می‌ شوند. گروه در نهایت درک بیشتری از اضطراب داخلی پادشاهی‌ های دشمن می‌ یابد و تصمیمات حیاتی را در مورد بهترین راه برای نجات مردم سرزمین و متوقف کردن آخر زمان در نظر می‌ گیرد.

در اوج داستان بازی Dragons Dogma 2 اصلی گروه سعی می‌ کند چرخه‌ ی هرج و مرج را شکست دهد و گرانسی را نجات دهد. پس از شکست گریگوری، یک حفره عظیم زیر گران سورن باز می‌ شود که به نام ایورفال شناخته می‌ شود و به یک سقوط بی‌ پایان منجر می‌ شود. این گودال عظیم Arisen را بین دنیا های مختلف جا به جا می‌ کند. که به آسمان بالای گران سورن برمی‌ گردد. به علاوه از مبارزه با دشمنان قدرتمند و اژدهای باستانی در اعماق ایورفال Arisen بعدها با موجودی به نام سنشال روبرو می‌ شود. نگهبان جهان و Arisen سابق ساوان از پرونده‌ ی آغازین سنشال به قهرمان فرصت آخری را برای بازگشت به زندگی عادی در خوشی ارائه می‌ دهد.

اما قهرمان دوباره تصمیم به مقاومت در برابر چرخه‌ ی هسته‌ ای می‌ گیرد و سنشال را در مبارزه شکست می‌ دهد. ساوان توضیح می‌ دهد که پس از شکست دادن اژدهایش در طی رویداد آغازین ساوان عنوان سرپرست جهان را برعهده گرفت، که در یک چرخه‌ ی ابدی از زندگی و مرگ وجود دارد. این چرخه قرار است انسان‌ های جهان که همگی از Pawns منتسب هستند، را با احساسی برای زندگی تحت تاثیر قرار دهد. با برخی از آن‌ها که فراتر از حدود خود می‌ روند تا اراده‌ی قوی‌ تری برای زندگی بدست آورند جهان به عنوان کاراکتر ها آن را می‌ بینند. فقط یکی از جهان‌ های مختلف است و آن‌ ها در یک چرخه‌ ی بی‌ پایان از وجود در دنیا های کوچک خود، درگیر مبارزات با اژدها و انجام ماموریت‌ های بی‌ پایان هستند.

پست قبلی

روش ذخیره بازی در Dragons Dogma 2

پست بعدی

معرفی بازی Sworn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید