روش ذخیره بازی در Dragons Dogma 2

روش ذخیره بازی در Dragons Dogma 2

در اینجا آنچه باید در مورد سیستم ذخیره سازی بازی Dragons Dogma 2 بدانید را در ایکستراگیم بازگو می کنیم. دنیای Dragons Dogma 2 ممکن است یک مکان سخت باشد و در ای بخش از بررسی بازی به بهترین روش برای سیو بازی میپردازیم. از ذخیره دستی بازی Dragons Dogma 2 تا ذخیره خودکار و استراحت در یک چشمه Dragons Dogma 2، ما سیستم‌های Dragons Dogma 2 را تجزیه و تحلیل می‌ کنیم و امیدواریم که از از دست دادن ساعت‌ ها پیشرفت به دلیل باگ‌ ها یا مکان‌ های نامناسب ذخیره خودکار جلو گیری کنیم. در بخش اجرای بازی خیلی از بازیکن ها دچار باگ سیو نشدن بازی میشوند که به دلیل برنامه نویسی سنگین بازی این موضوع از طریق کمپکام اعلام شده و سعی بر رفع آن در پچ بعدی بازی دارند. اما بهترین روش سیو بازی در هر شرایط فرق میکند. در منوی بازی از هر لحظه و هر شرایط شما میتوانید استفاده کنید ولی بخش سیو بازی عملکرد شما را آنالیز و 3 حالت سیو بازی را برای شما مهیا میسازد.

اولین گزینه Save and Continue هست که لحظه ای که بر روی این گزینه میزنید را سیو و هنگام مرگ یا خارج شدن از بازی به همان ثانیه از بازی بر میگردید.

دومین گزینه Save and Return to Title Screen هست که در هنگام انتخاب ماموریت ها ازش استفاده میشود و در زمانی که مراحل برایتان دشوار هست یا نمیدانید کی ممکن هست بمیرید ازش استفاده شود که باعث شود از اول ماموریت در هنگام بازی شروع کنید.

گزینه سوم یا Return to Title Screen Without Saving هم بازی را برایتان بصورت اتوماتیک در هنگام بازی سیو و به موقع مرگ به بخش اول مرحله بر میگردد.

پست قبلی

معرفی بازی Tails of Iron 2: Whiskers of Winter

پست بعدی

داستان Dragons Dogma 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید